Genel Güncel

1 Dakikada Dövme Nasıl Silinir?

18 Eylül 2019

Bir zamanlar sizin için bir çok anlamı olan bir dövme artık sizin için anlamsız olduysa, çalıştığınız iş-yeri koşullarında dövmeniz uygunsuz kaçıyorsa, özel bir gecede dövmeniz kıyafetinizle iyi bir kombin oluşturmuyorsa, 3-5 günlük veya sınırlı sürelerde dövmenizi artık görmek istemiyorsanız dövme sildirmek sizin için pahalı ve acılı bir yöntem ise, makyajla dövme kapatınca suda çıkıyorsa, dövme bantları ve dövme kollukları da kullanışlı değilse alın size dövmenizi 1 Dakika içinde dövmenizi gizleyecek hem kolay, hem ekonomik hem de pratik harika bir yöntem.

Aşağıdaki aşamaları siz de uygulayıp büyük dövmelerinizi ve küçük dövmelerinizi kapatabilir, bu şekilde 5-10 gün geçirebilirsiniz.

Ben kolda bulunan bir dövmemi kapatarak göstereceğim sizlere, siz kol dövmelerinin yanında vücudunuzun her bölgesindeki büyük, küçük dövmeleri erkek veya kadın dövme modelleri ile kapatabilirsiniz.

1. Adım: Kapatmak istediğiniz Dövmenin boyutuna uygun Sticker Dövme Seçmek

Geçici sticker dövme modelleri arasında seçim yapmak için tıklayınız.

2- Sticker Dövmeyi uygulamaya hazırlık

Geçici sticker dövme uygulaması yapılmadan önce uygulama yapılacak bölgenin kuru ve temiz olduğundan emin oldun. Sticker dövmeyi kesin, yanınıza pamuk ve su alın. Sticker dövme üzerindeki koruyucu jelatin bandı çıkarın ve beyaz taraf size gelecek şekilde gerçek dövmenizin üzerine yerleştirin.

3- Sticker Dövmeyi uygulamak

Tüm işlemleri yaptınız, gerçek dövmenizin üzerine uygun biçimde sticker dövmeyi yerleştirdiniz. Şimdi sticker dövme kağıdını ıslatıp geçici dövmenin cildinize transfer olmasını sağlamanız gerekiyor.

4- Gerçek Dövmeniz Gizlendi

Bütün işlemler yapıldıktan sonra -1 dakika içinde işlem tamam.

Büyük dövmelerinizi gizlemek için kullanabileceğiniz geçici sticker dövmeler

Küçük dövmelerinizi gizlemek için kullanabileceğiniz geçici sticker dövmeler

Bayan dövmelerini gizlemek için kullanabileceğiniz geçici sticker dövmeler

    Yorumunuzu Yazın