Takı

2019-2020 Erkek Takı Trendleri

22 Kasım 2019

Eski tarihlerden günümüze kadar erkekler servet ve medeni durumlarını belirtmek için çeşitli yüzükler ve takılar takmışlardır. Tarzınıza uyacak takıyı seçmek, onu kıyafetinize uydurmak biz kadınlar için bile çok zorken erkekleri tahmin bile edemiyorum. Çoğu kadından farklı olarak, erkekler sadece tarzlarını vurgulayan değil, aynı zamanda daha mütevazi ve özel bir anlamı olan tercih ediyorlar. Eskiden, erkek takılarıyla ilgili seçenekler oldukça sınırlıydı, ama neyse ki günümüzde artık durum böyle değil. Erkek takılarıyla ilgili piyasa evrimleşti genişledi, trendlerde yerlerini aldı ve şimdi olanaklar neredeyse limitsiz.
Modern erkek takılar söz konusu olduğunda kural yoktur, seçtiğiniz parçaların kişiliğinizi yansıtması ve kim olduğunuza sadık kalmaları yeterli olacaktır. Erkek takıları sürekli değişiyor, her sezon geçtikçe yeni stiller ve trendlerle karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte, her sezon hep trendde kalmayı başaran bir akım minimalizmdir. Fazla gösterişli olmadan kıyafetlerinize göz alıcı bir takı eklemenin en güzel yolu bu tarz minimalist takıları seçmektir.
Şimdi sayfayı okumaya devam ederseniz, size bu sezon erkek takı trendleri arasında yerini alan bir kaç model tanıtacağım,

Erkek Minimalist Kolyeler

Sade takı modası hiç geçmeyecek olan zamansız bir trenddir. Bir çok erkek 2019 da boyunlarının etrafında minimalist motifli kolyeleri tercih ediyor. Bu yıl altın mı gümüş zinciri mi tercih ettiğiniz önemli değil, önemli olan seçtiğiniz kolyenin sizi ifade etmesi ve kadınlarla aranızda bir dialog kurmanızı sağlamasıdır. İster ucunda düz bir çubuk ister sade bir plaka olsun her şekilde görünümünüze seviye atlatacaktır.Harika erkek kolye modelleri için newobsessions.com‘u ziyaret ediniz.

 

Erkek Boncuklu Bilekler

Deri bilezik yığını giymek erkekler için uzun zamandır bir moda trendi olarak görülüyor. Fakat bu sezon boncuklu bileklikler deri bileklikleri ezdi geçti. Öyleyse boncuklu bileklikte erkekler neye dikkat etmeli? daha kaliteli, koyu renk boncuklar bunlarla birleşen küçük gümüş motifleri kullanmaları muhteşem bir seçim olur. Boncuk bilezikleri derilerle birleştirirseniz eğer iki trendi de aşırıya kaçmadan kullanmış olursunuz. Sonuçta bu sezon erkeklerin vazgeçemeyeceği bir moda akımı olacağından eminim. Muhteşem erkek bileklik modellerini görmek için newobsessions.com’u ziyaret ediniz.

 

Erkek Motifli Yüzükler

Erkekler genelde ya evli veya nişanlı olduğunu belirtmek için taktığı yüzükler artık tamamen değişti , sadece trend olduğu için yüzük kullananlarda var. Bu yüzükler arasında en çok öne çıkanı büyük motifli yüzükler. Bu yüzükleri kişiliğinizle birleştirebilir kendinizi ifade etmek için kullanabilirsiniz. Mesela bir kuru kafa yüzüğü kullanarak rockçı ruhunuzu ortaya çıkarabilir yada siyah taşlı bir yüzük kullanarak daha tarz görünebilirsiniz. Birden fazla kullanabilirsiniz tamamen size kalmış. Biz kadınlar erkeklerde bu tarz yüzüklere bayılıyoruz.Birbirinden güzel erkek yüzük modelleri için sadece newobsessions.com.

Sonuçta hangi takıyı seçerseniz seçin ve nasıl giyeceğinize karar vermeden önce gerçekten sevdiğiniz ve her gün kolaylıkla giyeceğiniz bir şey tercih etmeniz çok önemlidir. Bir takı hayatınızın bütün yolculuklarını, maceralarını ve büyük anlarınızı kapsar ve paha biçilemez duygusal değerlere sahip olabilir. Erkek takılarında nasıl modellere sahip olabileceğinize bakmak için www.newobsessions.com online alışveriş sitemize bir göz atabilirsiniz.

    Yorumunuzu Yazın