Ev Dekorasyon Moda

2019-2020 EV AKSESUAR TRENDLERİ

3 Kasım 2019

2020 hızla yaklaşırken, ufukta yeni dekorasyon tasarım ürünlerinin bol olacağını hepimiz biliyoruz. Yeni yıl, kendinizi yenileyip, bakımlarınızı yapmak için değil aynı zamanda evinizi yenilemek içinde mükemmel bir zaman demektir. Gelecek yıl evinizle ne yapacağınızı bulmaya çalışıyorsanız ne gibi aksesuarların trend olacağını bilmek isterseniz eğer yazımın devamına bir bakmanız yeterli olacaktır.
Diğer bazı parekende trendlerinin aksine, ev dekorasyon trendlerinin daha uzun ömürleri vardır kolay kolay aldığınız bir aksesuarın modasının geçme ihtimali daha azdır. Sizler bir kaç ayda bir evinizi yeniden dekora etmek için zamanınız ve bütçeniz olmadığında, sadece aksesuarlarınız da yeniliklere giderek evinizi değişime sokabilir ve trendleri bu şekilde takip edebilirsiniz.
Aşağıda evinizi değiştirmek yerine ince dokunuşlarla güzelleştirebileceğiniz birkaç aksesuardan bahsedeceğim.

1-KİTAP KUTULARI

Dekoratif amaçlı kullanan bu sahte kitap kutuları hem çok kullanışlı hemde çok şık. Kahve sehpalarınız üzerinde çoklu kullanabilir ayrıca içlerini de istediğiniz ıvır zıvır ile doldurabilirsiniz. İsterseniz özel bir eşyanızı saklamak için kullanın isterseniz içini çikolata ile doldurun. Bu kutular evinize renk ve eğlenceli bir görünüm katacak.

2- AT KAFASI MUM

Hayvan baskıları hayvan figürleri bir süredir iç tasarım dünyasını kasıp kavuruyor. Bazı ev aksesuarları çoğu belirli bir ev dekoruna özgü olsa da, bu tip mumlar çoğuna uyum sağlayabilir. Özellikle at figürü bir çok iç mimara ilham vermiş ve ev tasarımlarında çoğu zaman kullanılmış. İster masanızda ister aldığınız kitap kutularının üstünde bir dizayn yaparak kullanabilirsiniz.

3-AYNALI ÇERÇEVELER

Aynaların sadece görünümünüzü kontrol etmek için kullanıldığı günler geride kaldı. Ayna şimdi bir iç tasarımcının en yakın arkadaşı haline geldi.Aynalı objeler, ışığı yükseltmek, bir resime dikkat çekmek, geniş alanlarda şıklık yaratmak gibi bir çok tasarım avantajı getirebilir. Bu tarz çerçevelerin içine yerleştirilen en sade resim bile çarpıcı bir görünüm kazandırabilir. Evinizdeki en seveceğiniz aksesuarlar bunlar olacaktır, eminim.

4- AYNALI TEPSİLER

Yukarıda çerçevelerde bahsettiğim gibi aynalı her yapılan tasarım çok fazla ilgi görüyor ve trendler arasında birinci sırada. Bu tepsiler üzerinde hazırlayacağınız sunumlar ortama çok farklı bir görünüm kazandıracaktır. Ayrıca herhangi bir söz veya kına gibi organizasyonlarınız da da rahatlıkla sunumlar hazırlayıp kullanabilirsiniz.

5-LEDLİ LAMBALAR

Bu sezon ve önceki sezonlarda yaz kış bu lambaları evlerimizde kullandık, balkonlarımızı odalarımızı bu tatlı görünümlü, şirin motifli lambalarla donattık. İster çocuk odasında kullanın ister yatak odanızda bu lambalar hem çok pratik hemde fiyatları çok uygun. Ben kaktüslü olanlara bayılıyorum. Fakat kış önümüzde yaklaşırken kar tanesi motiflisi de çok şık durabilir.

Az da olsa size beş tane trend olan ev aksesuarlarından bahsetmeye çalıştım, tabi ki bununla sınırlı değil. Kırlent kılıfları, masa örtüleri çeşitli aydınlatmalar gibi bir çok alanda aksesuar var. Sizde bunlardan başka ürünleri görmek veya bahsettiklerimden sipariş verip bu ev aksesuar trendleri akımına kapılmak isterseniz www.newobsessions.com ‘ a bir bakın derim.

    Yorumunuzu Yazın