Moda Takı

2019-2020 Gözlük Zincirleri Trendi

13 Kasım 2019

Bu sezonun moda trendlerine şöyle bir göz attığınızda çok ilginç bir trendin öne çıktığını göreceksiniz. Bu trend gözlük zincirleri evet bu trend eskilerde, sadece anneannelerimizin dedelerimizin gözlüklerini kaybetmemek için kullandıkları bir aksesuardı. Günümüzde ise tamamen bir evrim geçirerek bir sürü modelde üretildi ve moda dünyasında yerlerini almayı başardı. Bu zincirler çok şaşırtıcı, eğlenceli ve şıklar. Sizi strese sokmak istemem, ancak sezon bitmeden almanız gereken aksesuarlar içinde mutlaka yer almalı. Bu retro aksesuar hiç bu kadar havalı bir görüntüye sahip olmadı. Bir çok ünlünün güneş gözlüklerini büyük kalın veya değişik formlarda bu zincirlerle kombinlediğine şahit olduk ve çok beğendik.
Moda ve işlevsellik birleştiğinde resmen dünya çıldırıyor. Eğer hafif bir tasarım tercih ediyorsanız kalın zincirlerle , renkli bir tasarım isterseniz neon boncuklarla daha şık görünmek istiyorsanız ise incilerle bezenmiş olan gözlük zincirlerini hiç düşünmeden kullanabilirsiniz. Eğer benim gibi sürekli gözlük takmaya mahkum olanlardansanız bu aksesuarlar sizi çok mutlu edecektir. Çünkü gözlük takmak belki bir çok kişi tarz olsun diye kullansa da sürekli kullananlar için çok sıkıcı bir şeydir. Onu daha modern ve eğlenceli görünmesini sağlayacak tek şey bu gözlük zincirleridir. Eğer gözlük takmıyorsanız bile, bu zincirleri güneş gözlükleriniz ile de kullanabilirsiniz Ben gözlüğümle şimdiye kadar her modelini denedim, ama içlerinde en çok yaz sezonu taktığım, deniz kabuklu olanına bayıldım. Tabi ki şimdi kış sezonuna girdiğimizi düşünürsek, kalın ve koyu renkteki sade zincirlere geçiş yapmayı düşünüyorum. Ayrıca her kıyafetimle kombinleyip, zincirimdeki renkleri kıyafetime göre ayarlayabiliyorum bu da bana daha değişik bir tarz ekliyor. Bu gözlük zincirlerini kullanırken daha az takı takmaya özen gösterin çünkü zincirler çok gösterişli olduğundan dolayı rüküş olmak istemezsiniz. Şimdi size bu zincir modellerinden bir kaçını anlatmak isterim.

1- Kalın Gözlük Zincirleri

Bu tarz kalın zincirler kış ayında kazaklarınızla, paltolarınızla rahatlıkla kombinleyebileceğiniz bir modeldir. Kalın olmasından dolayı çok fazla dikkat çeker ve görünümünüze daha retro bir hava katar. Gösterişi sevenler için mükemmel bir seçim olacaktır.

2- Boncuklu Ve Ponponlu Gözlük Zincirler

Eğlenceli ve çocuksu bir kişiliğe sahipseniz bu zincirler tam sizin ruhunuzu yansıtacak bir modelde. Bu gözlük zincirlerini, çok renkli olduğundan her kıyafetinizle rahatlıkla takabilirsiniz. Bu modele bayılıyorum.

3-İncili Gözlük Zincirleri

Daha zarif ve şık bir görünüm için inciler mükemmeldir. İnci trendlerini hepimiz yakından takip ediyoruz. Bir çok üründe kullanıldı neden gözlük zincirlerinde olmasın? bence çok iyi bir görünüm yakalamış. Sizde mutlaka deneyin tam bir ofis şıklığı.

4- İnce Motifli Gözlük Zincirleri

Tamamen minimal bir görünüme sahip olan bu ince gözlük zincirlerini üstünde yaprak, kalp, taş yada yıldız motifli olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem çok zarif hemde çok pratikler. Her çeşidinden bende var, değişik değişik kullanmaya bayılıyorum.

Erkek Ince Gozluk Zinciri

Erkek Ince Gozluk Zinciri

Şimdilik bu kadar modeli sizinle paylaşıyorum ama öyle yada böyle bu akıma bizde fazlasıyla dahil olduk ve gerçekten çok beğendim. Newobsessions bu gözlük zincirlerini başka bir boyuta taşımış her renkten ve her modelden bulabilirsiniz. Sizde kendinize uygun olan modelini seçmek isterseniz www.newobsessions.com ‘ a bir tıklayın. Eminim takı kutunuza eklemek isteyeceğiniz bir model çıkacaktır. Daha fazla gözlük zinciri modelleri hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

    Yorumunuzu Yazın