Genel Moda Saç Aksesuarları

2019-2020 Kış Sezonu Bere Trendleri

30 Ekim 2019

2020′ nin yaklaşan kış aylarda berelere ve şapkalara dolabınızda bolca yer verin. Sıcaklıkların yüksek gitmesine bakılırsa bu kış bayağı çetin geçecek gibi gözüküyor. Bence bereler sadece sizi soğuk havalardan kurtaracak değil, aynı zamanda şık, modern, sofistike ve eğlenceli görünmenizi sağlayan bir aksesuar. Bere seçerken, kıyafetinize uyacak mı diye endişe etmenize gerek yok. Her rengi eşleştirebilir veya herhangi bir kombin ile rahatlıkla giyebilirsiniz. İster kürklü, ister ucunda ufak ponponu olan ister de sade bir model seçin her halükarda hem ısınacak hemde kıyafetinize stil katacaksınız. Önümüzdeki kış sezonu en iyi bere tarzınızı bulmak için okumaya devam edin.

İlk olarak bahsetmek istediğim tarz klasik bereler, bu bereler günümüz modasında örgü kumaş , kürklü tarzda veya dokuma kumaşı olmak üzere bir çok çeşitten oluşuyor. Siz kıyafetinizi tamamlamak için ve dolabınızdan seçtiğiniz hemen hemen her şey ile iyi görünmesini istiyorsanız, o zaman sade nötr bir renk tercih edebilirsiniz. Örneğin siyah , kahverengi yada bej olabilir. Ben şahsen siyah beremi rahatlıkla her kıyafetimle kombinleyebiliyorum. Sonraki bahsetmek istediğim tarz ise biraz erkeksi bir görünüme sahip olan içi kürklü dışı süet , kulağı örten şapkalar. Bu şapkalar kulaklarınızı nazikçe koruyarak ekstra bir sıcaklık veriyor. Battaniye tipi pançolarınızla , ugg botlarınızla giyip bu şapkaya feminenlik katabilirsiniz. Üçüncü olarak ise hepimizin en çok tercih ettiği ucunda kürklü ponponu olan örgü şapkalar var. Bu şapkalar taktığınız zaman o kadar tatlı gözüküyorlar ki bayılıyorum her rengini kıyafetlerimle kombinlemeye. Ponponlu örme bereyi kırmızı renkte kullanıp, bu senenin trendi ekose desenli bir palto ile kullanarak eğlenceli bir görünüme ulaşabilirsiniz. Son olarak, Paris sokaklarından fırlamış gibi görünmenize neden olacak. Bu tarz fransız şapkaları, bence bütün kadınların dolabında bulunması gereken bir model. Bunu taktığınızda o şapkanın size yansıttığı, eski siyah beyaz Paris ‘ te geçen filmlerin modası, kendinizi iyi hissetmenize neden olacak. Bu tarz şapkayı siyah bir kışlık elbise ve uzun botlarla yada ekoseli bir etek ve dar bir bluz ile boynunuza fular takarak kullanabilirsiniz. Bu kombinler istediğiniz o hanım hanımcık eski havayı yansıtmanızı sağlayacaktır.

Kurklu Bere

Kurklu Bere

Bereleri ister soğuktan korunmak için isterseniz tarzınıza stil katmak için takın her şekilde modaya uygun olacağına emin olabilirsiniz. Bu kış sezonunda yukarıda bahsettiğim tarzdaki bereleri her moda ikonunun kombinlerinde ve instagram feedlerinde sıkça göreceğimize eminim. Bereler hiç modası geçmeyen her daim vitrinlerde geniş bir yer kaplayan aksesuarlardır. Atkınızı rakım olarak seçebilir ve ikili muhteşem görüntüler yakalayabilirsiniz. Kış kapıya dayandı mı dolabımızın bir çekmecesini mutlaka her renkten ve çeşitten bere ile dolduruyoruz. Hepsini  takamıyoruz belki , sadece rahat ettiklerimizi kullanıyoruz ama genede satın almaktan kendimizi alamıyoruz. Sezon başlar başlamaz, bir çok Hollywood starının taktıklarından ilham alıp deneyeceğiz. Her ne kadar havalar sıcak devam etse de elbet soğuklar gelecek hazırlıklı olmakta fayda var şimdiden kış sezonu alışverişinize başlamak için www.newobsessions.com‘ daki bereler bir göz atın derim. Fırsatları erkenden yakalayın.

French Bere

French Bere

French Siyah Bere

French Siyah Bere

Kirmizi French Bere

Kirmizi French Bere

 

    Yorumunuzu Yazın