Genel Moda

2019/2020 Sonbahar – Kış Trendleri

10 Eylül 2019

2019 SONBAHAR KIŞ MODASI

Bu sene sombahar kış trendlerinde patlama var. Hiç bu kadar trend görmedim sanmıyorum. Eğer minimalist iseniz seveceğiniz çok şey var. Eğer renkleri seviyorsanız bu sizin içinde bulunmaz bir zaman.Hiç durmadan bir parti havasında gibi giyinmek içinde çok uygun.

Trend Alarmı 1;

Tüyler
Uzun süredir tüyler farklı emeller ve amaçlar üzerinde tekrar tekrar trend haline getirildi. Bu seferde çantalarda kıyafetlerde çeşit çeşit renkli halde göreceğiz.Bazı markalar zarif bazı markalar ise ayakkabıları süsleyerek tüyleri tekrar hayata döndürdü. Umarım gerçek olanlarını değildir hayvanseverleri kızdırmak istemeyiz.

Trend Alarmı 2;

Şapkalar

90’lı yılların modası balıkçı şapkası son birkaç mevsimde bir kaç kez ortaya çıktı. Fakat bu sene onu süslenmiş kabarık ve taklit kürk eklenerek daha şık hale getirilmiş bir biçimde göreceğiz. Takar mıyız? bilmiyorum. Ama bir çok markada şimdiden raflarda yerlerini aldı.

 

Trend Alarmı 3;

Omuzlar

Bu sene sonbahar kışın bir değişik trendi vatka şeklinde değilde, daha abartılı kabarık omuz detaylı elbiseler ve gömlekler.

 

Trend Alarmı 4;

Çanta

Malesef hepimiz ne kadar pratik olsalar da küçük çantalara bayılıyoruz. Ancak bu sene hepsini kaldırıp dolapta biraz bekleteceğiz. Çünkü oversize çantalar moda.Muhtemelen bu sezonun en faydalı trendlerinden biri olacak, ihtiyacımız olan herşeyi barındıracak. Fakat hiç bir şeyimizi bulamayacağız içinde. Ah biz kadınlar yok mu…

Trend Alarmı 5;

Sarının Gücü

Eğer gri kış aylarına girmeye korkuyorsanız ve koyu renklerle eşleşecek bir gardrobunuz varsa, bu sezon onların içine bir kaç sarı renkte unsur ekleyebilirsiniz. Çünkü koyu renklerin arasından bu sezon sarılar patlayacak.

Trend Alarmı 6;

Pelerin;

Bu sezon paltoya ihtiyacınız varsa o zaman pelerin yapsanız iyi olur. Kolsuz pelerin model paltolar podyumlara damgasını vurdu muhtemelen gardrobumuzun en vazgeçilmez parçası olacak. Hem pratik hem rahat hem de sıcacık tutacak.

Trend Alarmı 7;

Ayakkabı;

Eğer çarpıcı renkleri giyerek kendinizi ifade etmeyi seviyorsanız, bu sene topuklular çok çeşitli renklere bürünecek. Sade kıyafetleriniz altına patlayan renkte topuklu ayakkabılar ofisinizi canlandıracak.

Trend Alarmı 8;

Bej;

Herkesin dolabında eminim 7-8 tane bej renk kıyafeti vardır. Kimileri için sıkıcı olan bu renk toprak tonlarıyla kombinlenerek sıkıcılıktan çıkması sağlandı. Bize sadece , olan kıyafetlerimizi bu tonlarla birleştirmesi kaldı.

 

Saç Trendi;

Sonbahar Kış trendinde bu sene saçlarımız uzun saç örgülerine , alçak at kuyruğuna , yarım toplanan saçlara dönüşecek. Klipsli toklar taşlı tokalarla süslenecek.

 

    Yorumunuzu Yazın