Genel Moda

2019 Sonbahar-Kış Ayakkabı Trendleri

10 Eylül 2019

Ne giyiyor olursan ol, ayakkabılar tüm kıyafeti değiştirme potansiyeline sahiptirler.Bir çift spor ayakkabı , bir çift makosenden tamamen farklı bir his verir ve baştan aşağı bir görünüm yaratabilirler. Bazı modacılar kıyafet ilhamlarını ayakkabılardan alırlar elbiseye göre ayakkabı değil ayakkabıya göre elbise tasarlarlar.Biz kadınlar ise tam bir ayakkabı delisiyizdir. Her kadının dolabında en az 20 çift ayakkabısı vardır. Abiyesinden sporuna hiç topuklu giymem diyen bir kadının bile eminim dolabında topuklu ayakkabısı renk renk bulunur.Bununla birlikte, hepimiz yeni ayakkabı trendlerini denemek için çok hevesliyiz.Hava soğumaya başlıyor, bu yüzden 2019 Sonbahar- Kış ayakkabı trendleri siz bilemeden burda olacak.Bazılarını ben size açıklayayım.

Hayvan Baskılı Botlar
Eminim her mevsim trend olarak hayvan izlerini podyumlarda değişik şekillerde göreceksiniz. Ancak şuanda botların üzerinde bayağı trendler. Tasarımcılar Leopar gibi klasik baskıları sivri uçlu botlarla eşleştirdiler. Ve farklı ve benzersiz bir ürün yarattılar.Leoparı hepimiz severiz.

Leopar Ayakkabı

Leopar Ayakkabı

Çiçek Baskılı Botlar
Yazın giydiğiniz renkli çiçek desenleri yerine sonbaharda nemli ve toprak tonlarında olan çiçek desenlerini tercih edin. Tasarımcılar bu sonbahar temalı deseni 70’lerin ayak bileği botuna uyarladı.Romantik bir görünüme kavuşturdu.

Sonbahar Çiçekli Ayakkabılar

Sonbahar Çiçekli Ayakkabılar

İçi Kürklü Botlar

Hepimiz kış geldiğinde fazladan bir sıcaklık katmanı isteriz bu yüzden kürklü botlar ayağımızın kurtarıcısı olacaktır.Birkaç sezondur giydiğimiz Ugg ları tekrardan giyebileceğimiz için sevinçliyim.

İçi Kürklü Ayakkabılar

İçi Kürklü Ayakkabılar

Tüylü Ayakkabılar

Tüyler bu sezonda yakamızı bırakmıyor.Tüylü topuklu ayakkabılar deli gibi satacak. Tasarımcılar tüy çılgınlığını farklı bir boyuta taşımışlar.Bazı tasarımcılar topuğa tüyleri eklerken bazıları da üstünü tüylerle kapladı.Sever miyiz? bilemiyorum zaman gösterecek.

Tüylü Ayakkabılar

Tüylü Ayakkabılar

Nakış Desenli Ayakkabılar

Ananemiz yada Babaannemiz antika mücevher kutuları üstündeki çiçekli nakış desenlerini ayakkabılara uyarlamışlar.Biraz ağır bir görüntü olmuş fakat sade elbiselerle kombinlendiğinde ayakkabı kendini gösterecektir.

Nakış Desenli Ayakkabılar

Nakış Desenli Ayakkabılar

Heykel Topuklu Ayakkabılar

Hepimiz okuldan adını bildiğimiz geometrik şekillerin sıra dışı bir şekilde ayakkabını topuğuna uyarlanmasını göreceğiz. Bu topuklu ayakkabılar giyilebilir mimari projeler gibidir. Parti kıyafetlerinize eğlenceli bir boyut katar. Ayakkabı kendini tek başına satacağından sade renklerde elbise yada kıyafet giyinirseniz daha etkileyici bir görünüm yakalarsınız.

Heykel Topuklu Ayakkabılar

Heykel Topuklu Ayakkabılar

Tokalı Ayakkabılar

Bir kaç sezon önce trend olan tokalı ayakkabılar tekrar dönüş yaptı. Bu sezon değişik olarak stilettolara bile toka yerleştirdiler. Eğer birden fazla tokaya sahip bir ayakkabı seçerseniz, sabahları kendimize giyinmek için birkaç dakika kadar daha verin.

Tokalı Ayakkabılar

Tokalı Ayakkabılar

Parlak Kalın Spor Ayakkabılar

Spor ayakkabılar podyumlarda kalıcılığını ilan etti bunu zaten hepimiz biliyoruz.Her sezonda mutlaka spor ayakkabının değişik bir versiyonu tren haline geliyoçBu sezon parlak renklerin olduğu spor ayakkabılarını seçeçegiz  Benim için sorun yok spor ayakkabı olsun taştan olsun…

Parlak Spor Ayakkabılar

Parlak Spor Ayakkabılar

Şimdilik benim yakaladığım trendler bu şekilde dolabınızda hali hazırda bulunan ayakkabılarınıza bir kaç küçük ekleme yaparak sizde eski ayakkabılarınızı yeni trendlere uydurabilirsiniz.

    Yorumunuzu Yazın