Moda Saç Aksesuarları

2019 Yaz Aksesuarlarına Damga Vuran İnci Tokalar

30 Mayıs 2019

2019 yılı kuşkusuz saç aksesuarlarının yılı oldu.

Önceki yıllarda sadece Gelin saçlarında veya okullu kızlarda kullanılan çeşitli saç aksesuarları 2019 yılında tüm saçlara yayıldı.

Sıralı inci yan toka

Yine öncülüğünü Dünya moda devlerinden Dior’un yaptığı İncili toka akımı ile incili çıt çıt tokalar, incili pensler ve incili tarak tokalar moda oldu. Hatta incili saç aksesuarı modası öyle bir abartıldı ki eskiden 2 tel tokayla tutturulan saçlarda 5-6 tane toka yanyana takılır oldu.

Çıtçıtlı inci toka

Türkiye’de Saç Aksesuarı modasının kurucusu ve öncüsü Newobsessions da markanın etkileyici, farklı ve kullanışlı saç aksesuarlarını 2018 koleksiyonunda çıkardı.

2019 yaz koleksiyonunda da 100’den fazla incili tokaya yer veren www.newobsessions.com tasarımcıları, incili toka modasının daha uzun yıllar bizimle olacağını çünkü klasikleşen incinin akrilik, metal, swarovski taş ve doğal taşlarla kombinlerinin etnik, kitsh, chic veya vintage tarzlara çok kolay uyum sağlayabildiğini belirttiler.

Angel pearls mekanizmalı inci toka

2019 Yılının en moda saç aksesuarı büyük inci tokalar

 

Newobsessions tasarımcısı Duygu Karaca “özellikle büyük, abartılı ve birden fazla takılan inci tokalar tarzı daha da bütünleştiriyor” derken, “anneannelerimizden kalma vintage inci tarakların da ayrı bir havası var bunu unutmamak lazım” diye ekledi.

2019 yaz plaj modasına da renkli boncuklar, pembe inciler ve tatlı su incileri ile kombinlenmiş inci tokalar eşlik edecek.

Tüm en güzel incili toka modelleri için www.newobsessions.com u ziyaret edin.

 

    Yorumunuzu Yazın