Erkek Modası Takı

2020 Ünlülerin Erkek Takı Modası

2 Ocak 2020

Hepimiz çok iyi biliyoruz ki , iyi seçilmiş aksesuarları bir kıyafeti anında 0 dan 100 e çıkarabilir. Aksesuarlar bir kıyafetin tamamlayıcısıdırlar. Özenilerek takılan takılar kıyafetin iyi görünmesi için zaman ayırdığınızı , görünüşünüze dikkat ettiğinizi gösterir. Fakat aynı zamanda kötü seçimler ise kolayca tüm görünümü mahvedebilir. Bir çok erkek takı ve aksesuar giymekte kadınlar kadar rahat ve kolay seçebilen değildir. Bu tarz biriyseniz, elimden geldiğince 2020 de kullanmanız için en iyi aksesuarları seçmenizde yardımcı olabilecek bir kaç örnek göstereceğim. Sizin için uygun olan doğru parçaları seçinceye kadar farklı aksesuarları denemekten korkmayın.

Can Yaman Taki

Can Yaman Taki

Can Yaman erkek takı konusunda bir fenomen. Bileklik,kolye, yüzük hangisini takarsa taksın yada hepsini birden taksın genede göze hitap edebilmeyi ve trendi yakalamayı başarıyor.

Tarzınız, ister klasik olsun, ister sokak stili olsun, mutlaka bu tarzların ikisine de uyabilecek mükemmel bileklikler var. Bir bileklik kıyafetinizi tamamlama yolundaki ince detaylardan biridir. Kıyafetinizin merkezi değildir belki ama kesinlikle bir parçasıdır. Günlük hayatınızda takım elbise giyen biriyseniz ve kravat takıyorsanız genelde kelepçe tarzı metalik detayları olan bileklikler şık görünümünüze lüksü ekleyecek olan bir takıdır. Ya da dolabınız tamamıyla günlük kıyafetlerden oluşuyorsa eğer, seçiminizi deri ve boncuklu bilekliklerden yana tutarsanız kıyafetinizle mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Bilekliğinizin stiline bağlı olarak, etkiyi en üst düzeye çıkarmak için çok sayıda takabilirsiniz. İnce derilerle kalın boncuklar yada kalın derilerle ince boncuklu bilezikler kullanabilirsiniz. Tek bileğinizi mutlaka boş bırakmayı unutmayın ve aynı zamanda birden fazla metal bileklik kullanmayın.

Kerem Cem günlük görünümüne eklediği bu ince ve boncuklu deri bileklikleri birden fazla kullanarak stilini bir üst seviyeye taşımış.

Furkan Andıç seçimini kalın deri bilekliklerden yana kullanmış üstüne giydiği sade beyaz t-shirtle bu bileklikleri kullanarak daha şık bir görünüm kazanmış.

İş yüzüklere gelince her erkek yüzük takacak kadar kendinden emin değildir. Çoğu sadece alyans takmayı tercih eder. Neyse ki işler artık yeni moda akımlarıyla çok değişti erkeklerde yüzüklerin moda aksesuarı olarak potansiyelini keşfetmeye başladılar. Çok fazla erkeksi görünen modeller var , ister siyah, ister metal yüzükleri tercih edin ve bileklikleriniz ile kombinlediğiniz zaman harika bir görüntü elde etme şansınız olacaktır. Tek dikkat etmeniz gereken nokta aynı anda bir, iki veya üç yüzük takın daha fazlası demode görünmenize yol açabilir.

Çağatay Ulusoy daha maskülen bir görünüm olan smokini ile birlikte kullandığı yüzükler ile tamamen farklı bir boyut kazandırmış.

Süper gösterişli bir tip değilseniz, kolyelerinizi temel, sade ve klasik tutmanızda yarar var. Basit bir kot pantolon ve t-shirt için orta uzunlukta ve kalınlıkta gümüş veya altın zincir tercih edebilirsiniz. Sade tuttuğunuz sürece birden fazla zincir kullanabilir , ucunda metal plaka, çapa yada küçük figürleri bulunan kolyeleri tercih edebilirsiniz. Sezona göre boncuklu kolye de takabilirsiniz. Kolyeler takması ve kıyafetle kombinlemesi en eğlenceli olan aksesuarlardır. Bu konuda kendiniz rahat hissedin ve cesur seçimlerden kaçınmayın kim bilir belki taktığınız bir kolye , arkadaşlarınız arasında bir trende yol açabilir öncü olmaktan korkmayın.

Burak Özçivit çoğu zaman takı kullanmıyor, bu ucunda ok bulunan kolye bizce çok yakışmış her zaman kullanmasını istiyoruz.

Çukur dizisinin oyuncusu ve hayranları çok olan Aras Bulut İynemli, taktığı ince gümüş zincir ile kıyafetine ufak bir dokunuş eklemiş.

Komedinin aranan yüzü Enis Arıkan’ın kullandığı siyah taşlı kolye son zamanlarda çok trend olan bir erkek aksesuarı bu aksesuarı kendisi bir ceketle kombinlese de bir gömlek yada t-shirt ile de rahatlıkla kombinlebilir.

Kiralık Aşk dizisinin sevilen oyuncusu Barış Arduç’un takım elbiseyle kombinlediği gömleğinin altından azıcıkta olsa görünen motifli gümüş kolyesi takım elbise anlayışını birazcıkta olsa değiştirmeyi başarmış.

 

Sonuç olarak erkeklerin kadınlara göre seçenekleri daha sınırlı bir takı dolabı bulunsa bile, her geçen gün bu erkek takı trendi çılgınca ilerlemeye gelişmeye ve evrimleşmeye devam ediyor. Sizde bu takılardan birini yada bir kaçını inceleyip, kıyafetlerinizle kombilemek isterseniz, online sitemiz www.newobsessions.com/erkek takı bölümüne bir göz atmanızı tavsiye ederim belki bu gördüklerinizden daha fazlasını beğenebilirsiniz.

    Yorumunuzu Yazın