Ev Dekorasyon Güncel Saç Aksesuarları Takı

2020 Yeni Yıl Hediye Rehberi

27 Kasım 2019

Neredeyse 2019 yılının bitiş çizgisine yaklaştık. 2020 artık ufukta görünmeye başladı. Ancak sen yeni yıla hazır mısın? İster kendi partinizi veriyor olun, ister bir etkinliğe katılıyor olun yakın arkadaşlarınıza yaklaşmakta olan 2020 ye adım atmaları için onları cesaretlendirecek mutlu edecek bir kaç küçük hediye almak her zaman iyi hissettirir.
Yeni yıl, herkesin ailesine ve arkadaşlarına yakınlaştığı bir gündür. Yaşamın devam ettiğini eski kötü olayları geride bıraktığınızı ve yeni bir yıla daha heyecanla ve umutla gireceğinizin sembolüdür. Yeni yıl, arkadaşlarınıza ve ailenize ne kadar değer verdiğinizi ve düşündüğünüzü göstermek için hediye alışverişinde bulunma çağrıları yapar.
Yeni yıl için en iyi hediye fikri nedir? Bu çok zor bir soru ben bu yazımda size bir kaç hediye fikri anlatacağım. Eşsiz ve anlamlı hediyeler seçmek her ne kadar zor olsa da, bazen sizi çıldırtsada 2020 yi siz ve sevdikleriniz için anlamlı kılacağına eminim. Yılbaşı temanıza evinizi uyarlayacak, arkadaşlarınıza hediye vererek mutlu edecek, kimsede olmayıp ortamda farklı kılmayı sağlayacak bir kaç aksesuar ve dekorasyon eşyasından size aşağıda bahsedeyim.

1-Lightbox

Evinizde düzenlediğiniz bir partide üstüne çeşitli yılbaşı mesajları yazabileceğiniz bir ışıklı kutudan daha fazla güzel hangi dekor eşyası olabilir ki. Ayrıca arkadaşınıza güzel bir mesaj yazıp hediye edebilirsiniz istediği gibi düzenleyebilir ve her zaman kullanabilir. Bu değiştirilebilir harfler çok eğlenceli ve pratik.

Yeni Yıl Ligtbox

Yeni Yıl Ligtbox

 

Yilbasi Lightbox

Yilbasi Lightbox

2- Yeni Yıl Taçları

Bu taçları partinize davet ettiğiniz tüm arkadaşlarınıza ve ailenize hediye edebilir yeni yıl havasına girmelerini sağlayabilirsiniz. Çok şirin ve çok kullanışlılar. Partinize gelen herkesin kafasında bu taçlarla inanılmaz instagram fotoları çekebilir partinizi trend haline getirebilirsiniz.

Geyik Tac

Geyik Tac

 

Yildiz Tac

Yildiz Tac

Noel Baba Tac

Noel Baba Tac

3-Motifli Aydınlatmalar

Bu aydınlatmalar evinizi yaklaşan yılbaşına hazırlamak için mükemmel seçimler. Bu aydınlatmaları aynı zamanda  ailenize ve sevdiklerinize rahatlıkla hediye edebilirsiniz bayılacaklarına eminim. Hem çok şıklarlar hemde ortamın ritmine hemen uyum sağlayabiliyorlar.

Lollipop Isik

Lollipop Isik

Yildiz Isik

Yildiz Isik

4-Yeni Yıl Tokaları

Hediye vermek için saç aksesuarından daha güzel ne olabilir ki? günün anlamını yansıtan tokalar saçınızda herkesin dikkatini çekecektir. Bu hediyeyi alan arkadaşlarınız ve aileniz bunları takıp partiye karışmadan duramayacaklar. Harika selfiler çekeceğinize eminim.

 

Iyi Yillar Toka

Iyi Yillar Toka

Yeni Yil Kurdela Toka

Yeni Yil Kurdela Toka

5- Yeni Yıl Minder & Kar Küresi

Evinize yılbaşı havasını katmak için bu minderleri mutlaka denemelisiniz. Yanına koyacağınız kar küreleri, kırmızı mumlar çeşitli süsler ile partinizin yıldızı eviniz olacaktır. Aynı zamanda davetli olduğunuz arkadaşının evine hediye olarak götürebilir, onunda bu havayı yansıtmasını sağlayabilirsiniz.

Yilbasi Kar Kuresi

Yilbasi Kar Kuresi

Yeni Yil Minder

Yeni Yil Minder

 

6- Yeni Yıl Küpeleri

Kıyafetinizle aksesuarlarınızla partiye damga vurmak istiyorsanız, mutlaka bu küpelere sahip olmalısınız. Aynı zamanda en yakın arkadaşlarınıza da hediye ederek onları mutlu edebilir ve sizinle uyumlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Bu küpeler çooook tatlı.

Yeni Yil Kupeleri

Yeni Yil Kupeleri

Cam Agaci Kupe

Cam Agaci Kupe

 

Sonuç olarak nasıl bir hediye seçerseniz seçin en büyük hediye, sevdiklerinizle geçireceğiniz o değerli vaktinizdir. Bu vakitte mutlu olmayı daima gülümsemeyi ihmal etmeyin. Ufak tefek süprizlerle sevdiklerinizi ve ailenizi mutlu edin. Güzel partiler düzenleyin yeni yıla daha enerjik, daha cesur ve pozitif girin. Eskiler ne demiş ” Yeni yıla nasıl girerseniz bütün yılınız öyle geçer” bu motto yu kendinize ilke edinin ve ona göre eğlenmenize bakın. Bütün dertler geride kalsın, daha güzel yarınlara kucak açın.

Yukarıda fikir olarak belirttiğim ürünler için online sitemiz www.newobsessions.com‘a bir göz atabilirsiniz.

    Yorumunuzu Yazın