Genel

Flash Tattoos ile Eğlencenin Keyfini Sürün

30 Nisan 2015

Her yeni yılda yeni bir trend ortaya çıkıyor ve son zamanların açık ara en iyi trendi flash tattoos yani geçici dövme olmakta. Basitçe tarif etmek gerekirse su ile transfer olabilen beyaz bir kağıt üzerine aynı gerçek dövme gibi desenlerin olduğu, tenimize yapıştırıp üzerinden su ile nemlendirerek saniyeler içerisinde yapabileceğimiz eğlenceli geçici dövme trendi.

Geçici dövmelerin gerçek dövmelerden tek farkı yapılan yere göre 2-3 gün ile 10 gün arasında değişen kalıcılığa sahip olmasıdır. Gerçek, kalıcı dövmelerde var olan tüm dövme desenlerini birebir geçici dövme modellerinde bulmanız mümkün. Üstelik sıkılırsanız hemen kolayca çıkarılma özelliği olan geçici dövmeler ile, yaz aylarında dövme yaparak biraz olsun hayatına renk katmak isteyenlerin en keyifli eğlencesi olmakta.

Geçici dövmelerin en güzel taraflarından biriside tırnak dövmesi olarak harika diy nail art yada tırnak süsleme olarak adeta nail art uzmanının elinden çıkmışcasına muhteşem güzellikte ve benzersiz tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Tırnak dövmesi olarak aynı bildiğiniz geçici dövme gibi yapılmakta ve üzerine şeffaf oje sürülerek kalıcılığı arttırılarak, herkesi kıskandıracak ve merak içinde acaba bunu nasıl yapmış dedirtecek güzellikte ve benzersizlikte.

Flash tattoos ile ilgili daha fazla bilgi almak için sitemizi takip etmeyi unutmayınız.

Flash Tattoos®

Teninizdeki mücevherler…

Flash Tattoos ®, altın ve gümüş parıltılısını cildinize uygulamanızı sağlayan büyüleyici bir aksesuardır.

Flash Tattoos ®, kalitenin markasıdır. Taklitlerinden kaçının.

Flash Tattoos ® sadece bir dövme değil, bilekliklerin kolyelerin yüzüklerin yerin alacak 2015’in modası yeni nesil aksesuardır.

Plajda, havuzda, partilerde, festivallerde, konserlerde, gece gezmelerinizde, kına, bekarlığa veda veya düğün gibi kutlamalarınızda dikkatleri çekmenizi sağlar.

Flash Tattoos ® heyecan verici, eğlenceli, esprili ve seksidir.

Hadi siz de Flash Tattoos®’lanın!

2015 Yaz Plaj Aksesuarları Modası

2015 Yaz Plaj Aksesuarları Modası

Yüzlerce model Flash Tattoos ® markalı geçici dövme için www.newobsessions.com ‘u ziyaret edin.

    Yorumunuzu Yazın