Genel Moda

30 Nisan 2015

Newobsessions firması “If its trendy we have it“ diyerek yola çıktı. Türkiye ve Dubai, Atina, Moskova, Bulgaristan, Hollanda, Danimarka gibi ülkelerde Haziran 2014’de “Flash Tattoo ® ” (Altın ve gümüş renkli yapıştırma geçici dövmeler) satışa çıkararak Amerika’dan sonra Dünya’da ilk olarak Flash Tattoos ® pazarı kurucusu oldu. Flash Tattoos®, AltınDövme®, Dea Beauty, Newobsessions, Neo ve FlashTattoo markalarıyla pazar lideri olan marka şu ana kadar Dünya’ya 50.000′ parçaya yakın Flash Tattoo sattı.

Flash Tattoo Türkiye

ALTINDÖVME markası

Bu sayede edindiği yeni müşterilerine ise yine Dünya’da trend olmaya başlayan ürünleri getirdi.

Sloganlı bereler, Wish kolyeler, sloganlı uyku gözlükleri ve Çantalar ve çeşitli bijuteri ürünleri ile genç kuşak müşterilerin sevdiği markalardan biri oldu.

Türkiye’nin her bölgesinde satış noktaları olan ve mağaza zincirlerine tedarikçi firma olarak çalışan Newobsessions, Nisan ayından itibaren bayiileşmeye ve franchise vermeye başlıyor.

Kurumsal Müşterileri arasında Koton mağazaları, Gratis Kozmetik Marketleri, Bahçeçik Kuaför, Makas Kuaförleri, Harvey Nicholas gibi ünlü markalar bulunan firma Türkiye’nin 45 ilinde 500’den fazla satış mağazasına tedarikçilik yapıyor.

New Obsessions Markası

    Yorumunuzu Yazın