Genel

Bekarlığa Veda Partisi Hediyeleri

15 Eylül 2019

Bir bekarlığa veda partisi gelinin kız arkadaşları ve kız kardeşleri tarafından düzenlenen bir organizasyondur. Kızlar için özel bir partidir. Bekarlığa veda partisi gelinin parmağına yüzüğü takmadan önce , kız arkadaşlarıyla çılgınlar gibi eğleneceği son günleridir.
Partinin iyi olması için çok pahalı olmasına gerek yoktur. Sadece eğlenceli , sevimli ve düşünülmüş olsa gelin için yeterlidir. Gelin içim onu düğün stresinden uzaklaştıracak her şey kabuldür. Partinin sonunda , partiye katılan her arkadaşınıza bu çılgın partiyi hatırlatacak ve geldikleri için teşekkür edeceğiniz , ufak tefek eğlenceli hediyeler vermeniz partiyi konuklar için daha iyi hale getirecektir. Ayrıca Geline de bu hediyelerin Gelin versiyonlarından yaptırırsanız bu onun özel hissetmesini sağlayacaktır.Bir bekarlığa veda partisi çoğunlukla gelinin ne sevdiği ile ilgilidir.Hediyeleri seçerken yakın arkadaşınız yada kardeşiniz olan gelinin iç dünyasında gezinmeniz ve onun zevklerine göre seçimler yapmanız gerekecektir. Mükemmel bekarlığa veda partisi hediyeleri dağıtmanıza yardımcı olacak bir fikir listesi hazırladım.

Bekarlığa Veda Partisi Geçici Dövmeler.

Geçici dövmeler son yıllarda çok trend oldu. Bana göre bir bekarlığa veda partisi yada kına gecesi klasiği olmayı başardı. Partiye gelecek olan konukların hepsinin ellerinde kollarında partinin temasına göre özel yapılmış dövmeleri görmeye bayılıyoruz. Partinin sonunda bir sepet içinde , çantalarına alabilecekleri ekstra değişik desenli , geçici dövme hediye ederseniz eminim konuklar çok memnun kalacaklardır.

Çeşitli Taçlar

Partiye katılan bütün arkadaşlarınız saçlarına temalı (bridesmaid yazan , tül ponponlu vb) taçları takarken çok şirin ve tatlı gözükecektir. Herkese bu taçlardan alırken geline üstünde bride yazan yada duvak takılmış olanından almayı sakın unutmayın.

Rozetler

İş rozetlere gelince , onlar bana göre bu tarz partilerin klasiğidir. Bekarlığa veda partisinde bu rozetlerin üzerlerine yazdırabileceğiniz bir sürü keyifli komik kelimeler bulabilirsiniz. Mesela herkese “Evet Dedi Takımı” ve geline “Evet Diyen” yazdırabilirsiniz.

Akşamdan Kalma Kitleri

Bu gerçekten çok süper bir fikir , bu tarz eğlenceli ve komik fikirlere bayılıyorum. Bu sevimli çantaların içine ağrı kesici , makyaj temizleme mendili , naneli şeker, su ve daha aklınıza gelebilecek herhangi eğlenceli bir eşya koyabilirsiniz. Hem kullanışlı hemde hayat kurtarandır.

Aksamdan Kalma Cantasi

Aksamdan Kalma Cantasi

Uyku maskeleri

Uyku maskelerini çok severim. Eğer konuklarınız uzak yerlerden geldilerse uçakla dönüşlerinde kullanabilecekleri çok hoş bir hediye olabilir. Üstlerine Bridesmaid ve gelin için de Bride yazdırabilirsiniz.

Bride Uyku Maskesi

Bride Uyku Maskesi

Eğlenceli Gözlük Maske yada Peruklar

Partiniz eğlencenin doruklarına ulaştığı vakit arkadaşlarınız şekilden şekile girip çılgın fotolar paylaşacağı ve sizi etiketleyeceği aksesuarlar çok hoş olacaktır. Peçeli maskeler , renkli peruklar, disko toplu gözlükler çok ilgi görecektir.

Bride Gozlukleri

Bride Gozlukleri

Foto Kabini

Bunu yapmak zorunda olmasanız da arkadaşlarınızın içine girip fotoğraf çektirebilecekleri ve anında bastırıp alacakları bir foto kabini herkesin ilgisini çekecektir.

Bekarliga Veda

Bekarliga Veda

Aperatifler ve tatlılar

Tatlı bir kadının asla hayır diyemeyeceği birşeydir. O yüzden hazırladığınız küçük keseler içinde çikolatalar yada paketler içinde çubukta temalı kurabiyeler ayrıca özel hazırlatılan bir pasta partiyi daha güzel kılmaya yarayan detaylardır. Pastasız ve tatlısız bir parti düşünemiyorum.

Bekarlıga Veda Cupcake

Bekarlıga Veda Cupcake

Şişe Etiketleri

Partiyi düzenlediğiniz ortamdaki şişelerin üzerine geçirilen bu şık , üstünde yazı olan aksesuar masanın güzel gözükmesinde yardımcı olabilecek detaylardan birisidir. Üstüne istediğiniz her şeyi yazdırabilirsiniz. İsterseniz konuklarına teşekkür yazısı yazdırın, isterseniz de komik yazılar yazın. O kısmı sizin hayal gücünüze kalmış.

Geline unutulmaz bir gece yaşatmak ve bütün herkesi memnun etmek için çok çalışmanız gerekecek. En ufak detayları atlamamanız gerekecek ister gece klubünde olsun , ister evinizin bahçesinde partiyi güzelleştirecek şeyler detaylardır. Bunları unutmamak için yapabileceğiniz ise detaylı not defteri tutmak olacaktır. Şimdiden kolay gelsin. Umarım bu fikirlerden ilham alabilmişsinizdir.

    Yorumunuzu Yazın