Moda

Newobsessions Bel Zincirleri vs @pukfashion

17 Haziran 2019

Bu yazın en cool trendi nedir? diye soranlara tek cevap verebilirsiniz. Pek tabii “Bel Zincirleri”. Peki nedir bu bel zincirleri?

Genellikle kullanılan bel zincirleri, bacak zincirleri, uzun boyun zincirleri veya omuz zincirlerine Vücut Takıları denmekte. Kullanımı cesaret isteyen bu vücut takıları boncuklu, zincirli, pullu, kumaş gibi materyallerden yapılabiliyor. Bu yılın en trend vücut takısı ise özellikle midye, kabuk, deniz yıldızı gibi bol bol deniz ögeleri ile süslenmiş bel zincirleri.

Bel zincirlerini kullanmak için maalesef belinizin biraz ince olması gerekiyor. aksi takdirde kalın bir beli daha kalın gösterme gibi durumu var. Moda editörleri ince belli kadınlara vücut zincirleri önerirken daha kalın bel bölgesi bulunan bayanlara ise vücut zincirlerini öneriyor.

Bel zincirleri nasıl kombinlenmeli?

Bel zincirleri öncelikle yaz aylarında bikini veya 2 parçalı mayolarla kombinlenmeli. Bunun dışında crop top ve jeanler ile çok uyumlu durmakta. Elbise üzeri bel zincirleri ise sezonda çok da trend değil. Bel zincirlerini kullanırken dikkat etmeniz gereken diğer bir husus da malzemenin kaliteli olması. Bijuteri ürünlerde sıkça karşınıza çıkan akrarma veya kopma gibi aksaklıklar bel zincirlerinde yaşandığı zaman kötü görüntülere sebep vermekte. Bu sebeple özellikle deniz kenarı, havuz gibi su ile sıkça teması olan yerlerde kullanacağınız bu ürünü satın alırken kaplama zincir kullanılmış olmasına dikkat edebilirsiniz.

Newobsessions Bel zincirlerinde kalite, en son tasarım ve ekonomik fiyatlar bir arada olacaktır.

Şimdi de size bir kombin önerisi.

Newobsessions bel zincirlerini tarzı ile göz kamaştıran @pukfashion tarafından nasıl kullanılmış?

Onlarca model vücut ve bel zinciri için https://www.newobsessions.com/vucut-takisi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

    Yorumunuzu Yazın