Dövme Modelleri Geçici Dövme Genel

Burçlara Göre Seçebileceğiniz Dövme Modelleri

8 Eylül 2019

 

 

KOÇ BURCU KADINI   

Koç burcu kadını eğlenceli özgür ruhludur. Yaratıcılığı tutkusu enerjisi ile kendini her ortamda belli eder. Zaman zaman otoriter hemen sinirlenir çabuk söner. Her konuda hevesli ve ilham vericidir. Bunun üzerine koç burnu kadının cesur patlayan enerjisini eşleştirmek için dövme olarak okları düşünebilirsiniz. Çünkü koç kadını gibi güçlü bir istikametleri ve yönleri vardır. Hırslı bir güç olduğundan Oklar dövme için uygun bir semboldür.

 

BOĞA BURCU KADINI

Boğa burcu kadını güzelliği seven şehvetli ve hatta zaman zaman hedonist olandır. Boğa kadınları yaşamdaki her şeyi doğal olarak kucaklar. Vücudunu kutsal bir tapınak olarak görür , kendine güvenlidir , azimlidir. Aklına koyduğunu mutlaka yapar. Aynı zamanda iyi hayatı ve tatilleri sevdiği için Palmiye ağacı, dandellion  ya da aşk kadını olduğu için güzel hisler veren bir kalp dövmesi boğa burcundaki kadınların çok iyi hissetmesini sağlayabilir.

Biraz bekleyin ve geçici dövmeniz hazır

 

İKİZLER KADINI

İkizler kadınları çok zekidir. Onları işyerinde çalışırken büyüleyici zekalarına tanık olmak çok zevklidir. Belirli bir kalıba girmezler sürekli kendilerini geliştirme ve değiştirmeye meyillidirler. Oyunculuk yapmak onların kanında vardır. Dünyadaki tüm harikalıkları onlar fark eder. Çevresi geniş sosyal insanlardır. Zihinlerinde her an uçmaya hazır oldukları için Kuşlar , Kanatlar ve ya Tüy dövmeleri onların kişilikleriyle birebir eşleşir.

YENGEÇ BURCU KADINI

Yengeç kadını sadık bir arkadaştır. Ancak güvenine ihanet ederseniz sizi kalıcı olarak siler ve bir daha adınızı anmaz. Duyguları tarafından yönetilir yengeç kadını ufacık bir şeyden bir kasırga yaratabilir. Bağlılıkları çok derindir evcimenlerdir. Aile ve gelenek duyguları eve bağlılıkları tedavi edilemez boyutta olduğu için bir çapa , kalp atışı veya bir aile yazısı onlara daha uygun olur.

ASLAN BURCU KADINI

Aslan burcu kadınları canlı , hayat dolu kişiliklerdir ve coşkuları tamamen bulaşıcı olabilir. Hayatı hep uç noktalarda yaşamak isterler sizde ona ayak uydurmaya çalışabilirsiniz. Öfkesi yıldırım gibi çarpar. Özgürlüklerini hissetmeyi severler. Kimseyi takmadan hayatlarını kendi bildikleri gibi yaşarlar. Kesinlikle Aslan kadınını tanımlamak için Taç dövmesi bire birdir. Ne de olsa ormanların kralı Aslanın dişisidir burçlarında en dişlisidir.

TERAZİ BURCU KADINI

Terazi burcu kadını kendisi gibi görünmeyen zorlu , romantik bir kişiliktir. Yaşamlarında her zaman denge ararlar. Terazi kadını için anahtar kelime zevktir. Eğlence , neşe , kahkaha ve güzellikle yaşamını sürdürmeyi tercih eder. Olumsuzluklardan uzaklaşmayı seçer. Hiçbir şeyi yalnız yapmayı sevmediğinden en iyi arkadaşıyla beraber aynı gül dövmesi yada aynı best friend dövmesi onun kişiğine daha uygun olacaktır.

BAŞAK BURCU KADINI

Başak burcu kadınları yeryüzündeki en utangaç ve çekingen kişilik olarak gözükebilir fakat sahne arkasında mutlaka bir fırtınalar kopuyordur. Çok entelektüel ve yaratıcı bir zekaya sahiptirler. En küçük şeylerden bir sanat şaheseri yaratabilirler. Aynı anda birçok iş verebilirsiniz hepsini aynı anda yapabilecek kapasiteye sahiptirler. Her zaman planlı ve düşünerek hareket etmeyi sevdiklerinden geometrik dövmeler mesela küp gibi ya da içi içe geçmiş çember veya üçgen dövmeleri onlar için kusursuz bir seçim olacaktır.

AKREP KADINI

Bir akrep kadını gizemlidir. Dışarıya hiçbir duygusunu belli etmeyi sevmez ama genede duygusaldır. Eğer bir şeye kafasını takmış ise onu bir bilim insanı gibi araştırmayı ve her yönüyle gerçekleri ortaya çıkarmaya bayılır. Güçlü kişiliklerdir. Kolay arkadaş edinirler ama azını severler. Tutkulu ve Seksi kişilikler oldukları için kalçasının üstüne yapılacak bir sarmaşık ya da gül dövmesi onlar için uygun olacaktır.

Geçici Çiçek Dövmesi Göğüs Modelleri

YAY BURCU KADINI

Yay burcu kadını Tutkulu ve enerjiktir. İstediği şeyin peşinden koşmaya bayılır ve elde edene kadar da vazgeçmez. Kendi hayatına ayak uyduramayanlar için sıfır sabrı vardır. Etraf tarafından sevecen ve çekici olmalarına rağmen sevgili bulmakta biraz daha şanssızdırlar. Her şeyin peşinden koşmayı sevdikleri için onlara Yusufçuk(vb. Bir canlı ) veya gezmeyi sevdikleri için harita gibi simgeler uygun olacaktır.

Sinek Kuşu Mocking Bird Sırtta Geçici Dövmesi

Sinek Kuşu Mocking Bird Sırtta

OĞLAK KADINI

Oğlak kadını aşk konusunda biraz zorludur. Daha ilk buluşmadan çocukları evinizi planlıyor olabilir. Çok güçlü ve Çalışkanlardır. Her zaman iltifata ihtiyaç duyarlar. Baskın bir karakterleri vardır günlük yaşamlarında patron olmayı severler. Kararlı hedeflerine ulaşmaya çalışan bu yolda kendini heba eden bir kişilik olduğundan köklü ağaç dövmeleri ya da belirli kalıpta yazı dövmeleri bu burç kadınları için uygun olacaktır.

KOVA BURCU KADINI

Kova burcu kadınlar kültürel değişime katkıda bulunmak isteyen sosyal adalet ve değişim tarafından sık sık motive olan insanlardır. Çok fazla dünya sorunlarına kendini adadığı için iyi bir dinleyici değillerdir. Gecenin yarısında arayabileceğiniz birisi hiçbir zaman olamazlar olmakta istemezler farklı hedefleri vardır. İçindeki yaşadığımız dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalıştıkları için kova burcu kadınına mandala dövmeleri çok uygun olacaktır.

Geçici Mandala El Dövmesi Modelleri

Geçici Mandala El Dövmesi Modelleri

BALIK BURCU KADINI

Balık burcu kadını hepimizde biliriz ki çok duygusal empati kurabilen olağanüstü derecede hassas bir kişiliğe sahiptirler. Hayal kurmayı sever inançlarını hiç kaybetmezler. Ama bir taraftanda karanlık bir yönleri vardır. Ne yaparsa yapsın kendine yapar inatçıdır her şeyi içine atar. Çok sosyal değillerdir fakat arkadaşlık boyutları çok güçlüdür. Çok nazik ve hayalperest bir kişiliğe sahip oldukları içinde Tek boynuzlu at , kelebek gökkuşağı gibi dövmeler iç dünyalarını yansıtmaya yeterli olacaktır.

Kelebek Dövmesi Motifi ve Anlamı

Kelebek Dövmesi Motifi

PS::Her ne kadar burçların günlük fal yorumlarına inanmasanız da gezegenlerin döngülerinin kişiliklerimize etki ettiğini çok iyi biliyorsunuz. Ben o kişilikleri alıp onlara uygun olacak dövmeleri kendime göre seçtim. Ama asıl olan o anda hangi duyguyu yaşıyorsanız onu da dövme olarak uygulayabilirsiniz. Kendimi yalnız hissediyorsam bir kurt , neşeli hissediyorsam kelebek , duygusal hissediyorsam kırık kalp dövmesi yapabilirim. Hepsi Hayal gücümde saklı.

 

    Yorumunuzu Yazın