Güncel

Çağla Şikel Foxfest 2019’da Neyi Yapıştırdı?

18 Eylül 2019

Foxfest 2019’da Çağla Şikel takipçilerine Geçici Dövme uygulaması yaptı. Geçici dövmelerden satın almak için tıklayın..

Küçükçiftlik Park’ta bu yıl 2.si gerçekleşen gençlik festivali FOXFest’te, 7 Eylül Cumartesi günü genç TV dünyasının sevilen yüzleri ve popüler müzik gruplarıyla bir arada doyasıya eğlendi. Tamamen gençlere uygun içeriklerle hazırlanan festival içeriği her standında birbirinden renkli görüntülere sahne oldu. Festivale katılan Furkan Andıç, Duygu Köseoğlu, İlker Ayrık gibi ünlülerin yanında Fox Tv’nin başarılı programcısı Çağla Şikel de güzelliği ve sempatikliği ile festivalin en çok ilgi görenlerinden biri oldu.

Herkes 5 dakikalık ünlü oldu!

Günün erken saatlerinden itibaren festivalin keyfini çıkarmaya başlayan katılımcılar, FOX standında Sadri Alışık Kültür Merkezi’nin profesyonel eğitmenleriyle gerçekleştirilen oyunculuk eğitimleri ve deneme çekimlerine katılım gösterdiler. Deneme çekimlerini başarıyla tamamlayan gençlerden biri, O3’ün FOX için hazırlayacağı bir dizide konuk oyuncu olma şansına ve Sadri Alışık Kültür Merkezi’nden %100 burs alma şansına sahip olacak.

Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ı köşeye şıkıştıran sorular

FOX standında gençlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan “Her Yerde Sen” oyuncuları Aybüke Pusat ve Furkan Andıç hayranlarının oyunculuk ve dizi ile ilgili soruları cevaplarken hayranları ile birlikte fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmediler. Bu arada gelen özel hayat ve evlilik soruları ise genç oyuncuları köşeye sıkıştırdı. Bol kahkahalı cevaplar gelmesi ise çok uzun sürmedi.

Duygu Köseoğlu Oyunlarda Gençleri terletti

FOX Gaming çadırında PUBG, LOL, FIFA ve CS:GO gibi bir çok Espor turnuvaları gerçekleştirilirken, katılımcılar Duygu Köseoğlu gibi oyun alanında uzman fenomenlerle fotoğraf çektirme, oyun oynama ve tanışma imkanı da elde etti.

Çağla Şikel Gençleri Dövmeledi

Festivalin en çok ilgi çeken standlarından biri Çağla Şikel’in katılımıyla gerçekleşen geçici dövme atölyesiydi. Çağla Şikel kendi zevkine göre seçtiği onlarca model sticker geçici dövme modellerini stand ziyaretçilerine uygularken hayranlarından gelen “Çağla Hanım beni de dövün” esprisi ile stand şenlendi. Çağla Şikel kendi zevkine göre seçtiği sticker dövme modellerini kendi kesip hayranlarının ellerine ve kollarına uygularken ortaya renkli görüntüler çıktı. Gün sonunda sadelikten yana olan ünlünün tüm elleri ve kolları geçici dövme ile dövülmüştü.

    Yorumunuzu Yazın