Dövme Modelleri Geçici Dövme

Çocuklar İçin En Güzel 5 Sticker Tattoo

19 Eylül 2019

Hangi çocuk sticker tattoo ları sevmez ki? Benim 9 yaşındaki kızım bile bayılıyor. Eskiden 90 lı yıllarda bizim nesile bu dövmeler sakızlardan çıkardı ve biz bayılırdık. Sürekli bakkala gider alır alır kolumuza, elimize yapardık. Tabii ki o zamanlar sadece bazı çizgi karakterlerinden oluşan motifler vardı. Şuanda bin bir çeşit, tam çocukların hayal gücüne göre sticker tattoo lar var. Haydi anneler babalar , çocuklarımızın eğlenmesi için biraz yasakları kaldıralım. Endişelenmenize gerek yok .Bu sticker dövmelerin çocukların cildine hiç bir zararı yok güvenle kullanabilirler. Çocuklarınızın kişiliklerine göre kombinler yapmasına kendi kararlarını vermesine , kendi kişisel stillerine uyan en sevdikleri karakterleri ve tasarımları giymekten zevk almasına izin verin. Çocuklar , karmaşa ve telaşlar olmadan yüz boyama gibi kolaylıkla bu dövmeleri vücutlarına kendileri uygulayabilecekler. Bu dövmeler yıkanabilir. Sadece suyla ve bir dakikadan az bir sürede uygulanır. Dövmelerin bu kolaylığı çocukların en sevdiği şeydir.

Aşağıda benim En beğendiğim 5 sticker geçici çocuk tattoo larını sıralayacağım;

1-Mermaid Sticker Dövme

Deniz kızları büyülü yaratıklardır. Kız çocuklar büyülü ve sihirli herşeye bayılırlar. Bu güzel deniz kızları motifli dövmelere bayılacaklarına eminim.

 

2-Unicorn / Tek Boynuz Sticker Dövme

Tek boynuzlu at, alnında sihirli  boynuzu bulunan at gibi görünen efsanevi bir hayvandır.Çocuklar tarafından tek boynuzlu atlar sihirli güçlere sahip, iyi ve saf yaratıklar olduğu düşünülmektedir. Bütün çocuklar tek boynuzlu atlara bayılırlar. Çantalarında. defterlerinde, kıyafetlerinde ve hatta saçlarında bu büyülü karakteri kullanmayı çok seviyorlar. Kızım bu setteki tek boynuza bayıldığı için bende seçenek olarak bu seti seçtim. Tek boynuzun yanında ayrıca kullanabilecekleri çok şirin kalpler, gezegenler ve yıldızlar var. Dikkat bu set aşırı tatlılık içerir..! İster ayrı ayrı kullansınlar ister kollarında çeşitli bölgelerde birden çok kullanarak kombinlesinler.

3-Cadılar Bayramı Temalı Sticker Dövmeler

Yeni yeni ülkemizde kabul görmeye ve bazı okullarda kutlanmaya başlanan cadılar bayramında , çocuklarımıza kostüm giydirirken kollarına, yüzlerine bu dövmelerden yapabiliriz. Çok pratik ve çok ilginç bir görüntü sağlayıp, bütün arkadaşlarının gözleri onların üstünde olacaktır eminim. Setin içinde birden çok motif . Bal kabaklarını ellerine , dikiş izlerini, böcekleri ve yarasaları yüzlerine yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4-Kurt Sticker Dövme

Her şey kız çocular için olacak değil ya. Biraz da erkek çocuklara uyabilecek bir stiker dövme paylaşıyım. Erkek çocuklar güçlü hayvan motiflerine bayılırlar. Bu motifler içinde en populeride kurtlardır. Malum kurtadamlar gibi faktörler var. Bu setteki kurt motifinin renkli olması en sevdiğim yanı . Eminim cocuklarda sevecektir.

 

5- Karışık Motifli Sticker dövme

Bu dövme üzerinde hem erkek çocukların hem kız çocukların ilgisini çekecek dövmeler var. Kızlar için harika kediler, erkekler içinse üçgen,kuş ve yıldırım gibi motifler barındırıyor. Bir taşla iki kuş vurmak gibi oluyor. Ben şekillere bayıldım her biri çok renkli ve eğlenceli gözüküyor. Kızınız yada oğlunuz hayal gücünü kullanıp çeşitli dövmeleri kullanıp iç dünyasını size yansıtabilir.

 

    Yorumunuzu Yazın