Genel Moda Takı

Çoklu Zincir Kolye Trendi

9 Eylül 2019

Modada bir şeyi çoklu yada üst üste giymek sadece kıyafetlerden ibaret değil. Şuanda en çok trend olan çoklu giyilmiş zincir kolyelerdir. Çok az çaba göstererek bileğinize taktığınız bilezikleri çoklu kullanarak harika görünüme ulaşabilirsiniz. Peki ama kolyeler? onlar için biraz daha çalışmanız gerekecek.Bu trendin gündelik ve daha sofistike kıyafetlerle harika görünmesini sağlayacak yolu bulmanıza yardımcı olmak için çeşitli kombinasyon püf noktalarını sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Genel görünümünüzün başarısına katkıda bulunabileceklerinden dolayı, her küçük ayrıntıya dikkat ettiğinizden emin olun.

 

İlk şey uzunluk. Kolyeleri seçtiğinizde, uzunlukları farklı olanları tercih ettiğinizden emin olun. Çeşitli malzemeleri seçebilirsiniz: altın, plastik ve gümüş.Çoklu takılmış zincir kolyeler seksi ve eğlencelidir. Kadife veya altın bir choker ile ince ve örgülü zincirleri kombinliyerek stil bir görünüm kazanabilirsiniz. Uzun bir kolye seçip ardından kısa kolyeler ekleyerek uzun olana iltifat edin. Bir birine zıt uzunluklar karışıklığı önleyecek ve şık görüneceklerdir. Eğer ki kolyelerin hafif olması sizi rahatsız ediyorsa uçlarına taş inci gibi sade şık detaylar eklerseniz bu onları ağırlaştıracak ve ayrı tutacaktır.Boynunuzu tamamen saracak ve görünümünüze korkusuz ve cesur bir stil kazandıracak kalın zincirlerle cesur detaylı zincirleri de karıştırabilirsiniz çünkü onları düzgün bir şekilde biçimlendirmek zor değildir.Birbirlerine dolanmazlar. Her zaman klasik stile sadık kalabileceğiniz özel bir etkinliğe giderken zarif görünmek için ise ince bir zincir ucunda incilerinizi boynunuzda biçimlendirebilirsiniz. Çoklu kolye takarken katmanları birbirinden ayırmak için zincirlerle incileri deri ve metalleri bir birine karıştırmak çok önemlidir.Bu trendi seviyoruz çünkü olasılıklar sonsuz. Basit zincirlerle çok şık özel kolyeleri takabilir kombinliyebilirsiniz.

 


Kolyeleri takarken her birinin kendine ait bir alana sahip olmasına izin verin. Beyaz bir gömlek yada V yaka bir tshirt üstünde görünüşleri muazzam olacaktır. Çoğu trende uyan kişiler ince zincirlerle başlayıp ucuna bir madalyon kondurabiliyor yada ekstradan sevdikleri birisinin baş harfi olan kolyelerden ekleyebiliyor. Bazıları ise daha zor kombinlerden yola çıkıp choker ile zincirleri birleştirebiliyor. Bu trendin herkesin tarzına göre kolyelerini seçip kombinlemesi benim en sevdiğim tarafı sonuçta herkesin dünya görüşü farklı . Çoklu kolye trendinde ister şık ister minimal yapın kombininizi üst üste takıp katman yaratmaya ve işleri eğlenceli hale getirmeye cesaret eder. Trend aslında ilk olarak bileziklerle başladı.Doku ve hacım yaratan bir çok tasarımın üst üste konmasını sağladı şuan günümüzde de bu trend kolyelere bulaştı.

 

 

Umarım yukarıda bahsettiklerim sizin için ilginç ve ilham vericiydi. Çünkü eğer isterseniz bir kaç saniye içinden en sevdiğiniz kolyelerden birkaçını birleştirerek başkalarını canlandırabilir,tasarlayabilir,yaratabilir ya da ilham alabilirsiniz. Eğer hala çoklu kolye takmanın nasıl yapıldığından emin değilseniz hazır sete bağlı olan zarif zincirlerden oluşmuş hazır kombinlerden kullanabilirsiniz.

    Yorumunuzu Yazın