Genel

En güzel 10 Çiçekli Ayak Bileği Geçici Dövmesi

14 Temmuz 2019

Ayak Bileğinde Kullanabileceğiniz En güzel 10 Çiçekli Geçici Dövme Modeli

Özellikle yaz aylarında geçici dövmelerin en çok kullanıldığı vücut bölgelerinden biri ayak bilekleri. Ayak bileklerine halhal şeklinde geçici dövmeler veya minik çiçek şeklinde geçici dövmeler ile çeşitli geometrik şekilli geçici dövmeler de kullanılabilir. Bu yılın en gözde ayak bileği dövmesi ise kuşkusuz çiçekli geçici dövmeler. Büyük güle dövmesi, minik lavanta dövmesi, lotu çiçeği dövmesi,karahindiba dövmesi, papatya dövmesi, lilyum dövmesi, krizantem dövmesi, orkide dövmesi, çalı dövmesi, minik otlar dövmeleri ve baharat çiçekleri dövmeleri en trend modeller.

Sahilde, deniz kenarında, açık ayakkabı ve parmak arası terliklerle çok şık duracak çiçekli geçici dövme modellerine göz atalım.

İşte size ayak bileğinde kullanabileceğiniz çiçekli geçici dövme modellerinden örnekler:

1- Küçük Botanik dövmeler

Yaklaşık 3-5 cm arasında ince çizgili dallardan, minik otlardan, küçük çalı dallarından ve yaprak motiflerinden oluşan dövmeler özellikle ayak bileğine en çok yakışan dövmeler arasında. Botanik dövme figürleri genellikle doğada maydanoz, nane, fesleğen, karabiber, biberiye gibi bitki figürlerinden esinlenerek çizilmiş olup bunların aynında minik ağaçcıklar ve minik çalılar da eklenmiştir.

Newobsessions Hyacinth Geçici Dövme  dövme paketinde bulunan botanik dövmeler gerek boyut gerek se desen olarak ayak bileğine çok uygun. İnce çizgili motifleri ile botanik dövmeleri görsellerdeki gibi ayak bileğinizde kullanabilirsiniz.

 

2- Lavanta Dövmesi

Lavanta dövmeleri ayak bileğinde en şık duran dövme modellerinden. İnce motifleri ve kibar çiçekleri ile herkesin en sevdiği çiçekler arasında gelene Provans dünyasının mor güzeli Lavanta dövmesini ayağınıza yapmak isterseniz örneklere göz atın.

Lavani Geçici Dövme

Provence Geçici Dövme

 

3- Büyük Gül dövmesi

Gül motifli dövme dünyada en çok çizilen dövmelerden biridir. Bu sebeple de geçici dövmelerde de en çok rastlanan figürlerden biridir. Old school dövmelerden tutun da geometrik dövmelere kadar bir çok çizimin içinde gül dövmesine rastlanır. Çünkü gül tasarımı çizen tasarımcının yeteneğine ve dövme sahibinin istediğine göre çeşitten çeşide girebilir. Geçici dövmelerdeki gül motifleri de bu denli çeşitlidir. Usta tasarımcıların elinden çıkan Newobsessions geçici dövmelerinden sizler için seçtik.

Newobsessions Riosa Geçici Dövme: 

 

 

4- Küçük Gül Dövmesi

Siyah veya kırmızı küöük gül dövmeleri ayak bileğinde en çok tercih edilen dövme figürlerinden. Özellikle bileğin arka ve yan kısmında tercih edilen gül tasarımları genellikle 3 cm ile 7 cm arasında çizilmekte ve geçici dövmelerde uygulanmakta. Newobsessions geçici dövme kataloğundan sizler için derledik.

 

Newobsessions Watercolor Geçici dövme


Newobsessions Love Hurts Geçici Dövme

5- Kaktüs Dövmesi

Newobsessions Cactus dövmesi arizona esintili motifleri sevenler için ideal dövme figürleri içeriyor.

 

6- Lotus Dövmesi: . Arınmayı, saflığı, yücelik ve bilgeliği temsil eden Lotus Çiçeği dövmesi en çok tercih edilen çiçek dövmelerinin başında yer alır. Newobsessions Geçici Dövme modellerinde lotus çiçekleri büyük bir koleksiyon oluşturuyor.

Küçük boy lotus çiçeği dövmeleri içeren Elephant Geçici Dövme Paketi

Metalik gümüş ve altın renkli lotus çiçeği dövmeleri içeren Geoid geçici dövme seti

7- Uzakdoğu Çiçekleri: İkebana sanatına konu olan Nilüfer, kiraz çiçeği gibi tüm Uzakdoğuya özgü tüm çiçekler en çok tercih edilen dövme modelleri arasında.

Botan geçici dövme setinde hem minik botanik dövmeler, hem aromatik çiçek dövmeleri hem de uzakdoğu çiçekleri dövmesi mevcut.

Tivoli Çiçek Dövmesi

8- Renkli Çiçekler dövmesi: Ayak bileğinde elegant görünüm tercih edenler ise renkli çiçek dövmelerini tercih ediyor.

 

9- Papatya Dövmesi

Kibar ve özgür çiçek papatya da ayak bileğinde en çok tercih edilen çiçek dövmeleri arasında. Papatya dövmesi modellerini sizin için seçtik

 

10- Karahindiba Dövmesi

Türkçesi Karahindiba olan Dandelion çiçeği dövmesi, bir dilek tutup gerçek olmasını bekleyenler için.

    Yorumunuzu Yazın