Genel

En Güzel Nedime Bilekliği Modelleri ve Fiyatları

31 Aralık 2019

Düğün trendlerinde ki yeniliklerden biriside uzunca bir zamandır kullanılan nedime bilekliğidir. Nedime bilekliği nedir diye sorarsanız, düğünlerde gelinin en yakın arkadaşlarının koluna taktıkları bilekliklere nedime bilekliği denmektedir.

Eğer nedime nedir diye de sorarsanız bu sorununda cevabı, düğün hazırlıkları sırasında geline yardımcı olan, gelinlik seçiminden tutun da düğünün yapılacağı yere kadar, her konuda geline yardımcı olan kişilere nedime denir ve genellikle gelinin yakın kız arkadaşlarından yada akrabalarından seçilir.

Nedimelerle ilgili bir kaç soru daha gündeme gelir mesela, en fazla kaç nedime olur, kıyafetlerini biz mi satın alıyoruz gibi? Başka ülkelerde nedimenin görevleri oldukça fazla mesela Amerikan wedding temalı filmleri izlerseniz orada nedimelerin ne kadar çok fazla iş yaptılarını film icabı da olsa görmüş olursunuz ama ülkemizde ise genellikle nedimeler düğün günü gelinin yanında olurlar ve de bekarlığa veda partisinde gelinin eğlencesine ortak olurlar. Nedime sayısına gelirsek, bir kaç tane de olabilir 5-10 tane de olabilir, gelinin yapacağı düğünün bütçesi ve gelinin arkadaşlarının sayısı ile alakalı bir durum.

Günümüzde ki yeni düğün trendlerin de nedimeler oldukça önem kazanmaya başladı ve haliyle nedime bileklikleri de bu ölçüde güzelleşti ve tasarımları farklılaştı. Newobsessions.com olarak satmış olduğumuz nedime bilekliklerini buraya koyarak sizlere tek bir sayfada tüm model, renk ve desen seçeneklerini göstermeyi istedik…

New Obsessions Nedime Bileklikleri

Nedime bilekliklerimiz ağırlıklı olarak, tüylü, dantelli, güpür, gül çiçek desenli ve lastik kısımları incilerden oluşan bir kombin şeklinde tasarlanmaktadır.

2019 – 2020 düğün sezonunda en çok tercih edilen nedime bilekliklerini satın almak için resimlerin altındaki linklere tıklayarak online satış sitemiz olan Newobsessions.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Kredi kartı, banka havalesi ve kapıda ödeme seçenekleri ile keyifle güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Nedime bilekliklerinin fiyatları, tekli ve set halinde olmak üzere farklılık göstermektedir. Nedime sayısına göre alabileceğiniz nedime bileklikleri, desen, model, kullanılan ekstra detaylarla birlikte adet bazında değişkenlik gösterebilmektedir.

    Yorumunuzu Yazın