Dövme Modelleri Geçici Dövme

En Seksi 5 Geçici Erkek Dövmesi

21 Eylül 2019

Bir kadın olarak , erkeklerde hangi dövmelerin daha çekici olduğu konusunda fikrim olduğunu düşünüyorum. Kadınlar her ne kadar zarif dövmeler yaptırmayı sevse de bu konu erkeklerde görmek istedikleri dövmelere gelince çok farklı olabiliyor. Erkekte en çekici görünen şeyler çeşitlilik ve dövmenin boyutudur. Bir erkek çekici olmak istiyorsa formda ve bakımlı olmalıdır. Her zaman gerçek dövme yaptırmak gerekmiyor. Geçici dövme trendi erkekler içinde geçerli. Geçici dövmenin en pratik yönü, her zaman farklı dövmeleri tecrübe edebilmesi, hangisinin en çok yakıştığı hakkında fikirler alabilmesidir.
Evet, doğru zamanda, doğru bölgenize uyguladığınızda daha seksi görünebilirsiniz. Bir çok instagram fenomeni olanlar dövmeleriyle ön plana çıkmıştır.Bazıları büyük, göz alıcı. tehlikeli dövmeleri sever , bazıları ise dövmeleri çoklu uygulamayı bütün vücutlarını kaplamayı sever.Sonuçta kim neyi severse sevsin önemli olan biz kadınların hangisini beğeneceğidir. İşte bunun üzerine erkeklerde gerçekten çekici bulduğum ilk 5 dövmeyi sıralayacağım.

1-Kalp Atışı Geçici Dövmeler

Kalp atışı dövmesi , özellikle de belirli bir kalp atışı olursa bir kadın için erkeğinin üzerinde görmek isteyeceği türden bir dövmedir. Kalbi, aşkın merkezi olarak ilişkilendirdiğimizden , böyle bir dövmeye sahip olan bir erkeği romantik ve duygusal düşünmemize yol açar ve bizim için çekici yapar.

Man Kalp Atisi Dovme

Man Kalp Atisi Dovme

2-Erkekler İçin Zarif Geçici Dövmeler

Zarif dövmeler kadınların favorisi olsa da erkekler üzerinde de çok çekici duruyor. İnce ve zarif çizgiler arkasında güçlü çizgiler barındırıyormuş hissi yaratıyor. Doğrusunu söylemek gerekirse, bazen dövme ne kadar basitse , ifadeniz o kadar cesurlaşır.

Star Man Dovme

Star Man Dovme

3-Triceps Kasının Altına Yapılan Geçici Dövmeler
Bu dövme türü kaslı erkekler içindir. Dövmeyi bu bölgeye uyguladığınız anda tricepsiniz daha da farkedilecektir. Bu kısıma yapılan yazı ve bir deyiş çok hoş duracaktır.

Ticeps Man Dovme

Ticeps Man Dovme

 

4-Erkekler İçin Geçici Mandala Dövmeleri
Bir düşünceyi veya yaşam biçimini gösteren dövmeler ve erkeğin bunlara duyduğu ilgi çok çekicidir. Tutkulardan daha seksi hiç bir şey yoktur.

Man Mandala Dovme

Man Mandala Dovme

5-En Sevdiğiniz Bölgelerinize Yapılan Geçici Dövmeler
Gerçekten iyi görünen kaslı ve fit bir vücut bölgenize yapılan dövme o kısmı daha görünür hale getirmeyi başarır. Bu da insanların dikkatini o yöne vermesini sağlar ve varsa eğer diğer kusurları tamamen kapatır. Bu numara her zaman iyi ve seksi görünmeyi sağlar. Mesela karın kasına boydan yapılan dövmeler daha kasık üstüne yapılan dövmeler bayağı çekici görünmenizi sağlar. Tek şart bu görünüm için fit bir vücuda sahip olmanız gerekmektedir.

Beckham Tattoo

Beckham Tattoo

    Yorumunuzu Yazın