Erkek Modası Takı

Erkekler İçin Kolye Rehberi

3 Şubat 2020

Son yıllarda, modern tarzda giyinen erkeklerin boynuna kolye takmaları çok daha kabul edilebilir hale geldi. Sonunda erkeklerde modası geçmiş gereksiz kolyelerden kurtulduk ve basit bir zincirin veya kolye ucunun herhangi bir kıyafete şık ve son derece kişisel bir dokunuş eklediğini fark ettik.

Moda dünyasının eleştirmenlerinin söylemlerine rağmen, zincir kolye doğru seçildiğinde ve doğru kombinle takıldığında uzun zamandır modası geçmeyen ve erkeksi bir aksesuar haline gelmiştir.Hatta zincir kolye ucuna takılan küçük bir kişisel kolye ucu ile, duygusal anlamlar barındırabilecek bir öğe haline gelmiştir. Altın renkli zincirler kuşkusuz lüks bir tercihtir, altın rengini taşımak zordur. O yüzden akıllıca seçmek ve kombinlemek gerekir. Bu nedenle, büyük boyutlu , cafcaflı zincirleri rapçilere bırakın ve daha ince, daha sade tasarımları tercih edin. Giyerken, sofistike şık bir görünüm için daha koyu tonlarla ve siyah ile altın zincirleri takmaya çalışın.

Gümüş renkli zincirler söz konusu olduğunda ise daha zahmetsiz rahat ve klasik bir seçenektir. Altın dikkat gerektiren daha parlak bir metal iken, gümüş incedir ve gri rengini rahatlıkla lacivert, zeytin yeşili ve geleneksel erkek tonları ile iyi kombinlenir. Gümüş renkli zincir taktığınızda kalınlığından yana endişe duymanıza gerek yok renginin doğasından ötürü çok abartı durmazlar. Zincirinizin kalınlığı, nasıl bir etki bırakacağınıza göre değişebilir. Kolye ucu olmadan basit sade zincir kullanmayı düşünüyorsanız eğer, yaklaşık 2 ila 6 mm kalınlığında ve 18 ila 22 inch arasındaki (köprücük kemiğinin hemen altında bitirme) uzunluk sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Eğer zarif bir kolye ucu ile görünümünüze şıklık katmak isterseniz bunun zincirini 25 ila 28 inch arasında tutabilirsiniz.

Madalyonlu kolyeler ise tamamen farklı bir görünümü hedefleyenler içindir. İş madalyon seçimine gelince çok çeşitli simge ve semboller var bu yüzden zevkinize ve kişiliğinize en çok uygun olanı tercih edebilirsiniz. Madalyon kolyeler, sade gömleklerle ve yakası açık T-shirtlerle size çok tarz bir görünüm katabilir. Hatta bu tarz kolyeleri sade zincirlerle çoklu olarak kullanabilirsiniz.
Erkekler için herhangi bir takı takmak zor gelebilir bu takılar içinde ise kolyeler giyilmesi en zor eşyalardan biri olarak kabul edilir. Ancak ipuçlarınızı araştırabilirseniz harika kolyeler kombinleyebilir ve mükemmel görüntüye ulaşabilirsiniz.

Minimalizm hala erkeklerin aksesuarlarında en üst sırada yer alıyor. O yüzden ince siyah deri üzerinde basit bir taş yada kolye ucu kolyeler daha çok tercih edilenler arasında. Minimalizm tercihinizse ve doğal görünüme sahip unsurları görünümünüze dahil etmeyi seviyorsanız hiç bir şey bu kolyelerin yanına yaklaşamaz bile. Bu tarz kolyeler daha çok yaz sezonlarında plajlarda takmak için çok uygun. Minimalist taşlı yada boncuklu deri kolyeleri kesinlikle 2020 yazında denemek için en popüler trendlerden biri.
Boncuklu kolyelere gelecek olursak yaklaşık 5 senedir erkek aksesuarları arasında çok büyük bir hit. Bu tür kolyeler, tek veya çok sayıda boncuk kullanılarak yapılır. Mükemmel bir görünüm için daha uzun boyda olanları daha spor kıyafetlerinizle tercih edebilirsiniz. Boncuklu kolyele, basit ve karizmatik bir kişilik sağlamak için herhangi bir kıyafet üzerine giyilebilirler. Hatta daha etkili bir görünüm için bu kolyeleri birden fazla takabilirsiniz.

İyi bir kolye, iyi giyimli bir adam için, bir yüzük veya kravat hatta iyi bir kol düğmesi seti gibi bir vurgu parçasıdır. Her gün giydiklerinden farklı olacak ve her kıyafetiyle çeşitli tasarımlar yaratabileceği kombinlere sahip olacak. Belirli bir aksesuar ile tanınmak istemezsiniz. Karıştırın ve zaman zaman koleksiyonunuzu genişletmenin tadını çıkarın. Bir kaç iyi kolye ve çeşitli zincirler, karıştırmaya ve eşleştirmeye başladığınızda size çok sayıda olasılık sağlar.

Asla utangaç olmayın. Eğer iyi görünürseniz, hangi kişiliğe sahip olursanız olun başkaları üzerindeki etkiniz çok farklı olur. Çekiciliğinizle ve aksesuarlarınızla etrafınızdakileri büyüleyin. Eğer daha fazla yardıma ihtiyaç duyarsanız online alışveriş sitemizdeki erkek kolyelerimize ve kombinlerimize göz atabilirsiniz. www.newobsessions.com bir tık uzağınızda. Şimdilik bu kadar . Umarım az da olsa erkek moda dünyasına adım atmanıza vesile olmuşumdur.

    Yorumunuzu Yazın