Takı

Erkeklerin En Çok Tercih Ettiği 8 Yüzük Modeli

31 Ocak 2020

Erkekler yüzük takabilirler mi? bu yıllardır çok fazla tartışılan bir konu oldu. Ama emin olabilirsiniz erkekler isterse yüzük takabilirler. Birçok stil çoğu erkeğin zevkine uygun olmayabilir, uygun yüzük seçildiğinde hem kıyafetine hemde stiline çok şey katacağınıza emin olabilirsiniz. Yüzükler, insanlık tarihi boyunca hem erkekler hemde kadınlar tarafından kullanılmıştır. Burada asıl önemli olan bir erkek çok gösterişli yada çok feminen yüzükleri tercih etmemelidir. Yüzükler , satın alınan herhangi bir aksesuar veya giyim eşyasında olduğu gibi kişiliğinizin bir yansımasıdır. Yüzüklerin modası kolay kolay geçmez. Erkekler bu günlerde ne tür yüzükler giymeyi seviyor? Her zaman stil sahibi olan ve trendleri takip eden erkeklerin seçenekleri hakkında bir fikir sahibi olmak için okumaya devam edin.

1-Desensiz Yüzükler
Erkekler, tıpkı kadınlar gibi, tarzlarını giydikleri şeylerle ortaya çıkarır. Çoğu erkek aksesuar giymek konusunda rahat değildir ve bunlardan biriyseniz, tasarımı olmayan basit yüzükleri seçmek sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Bu tür yüzükler genellikle altın, gümüş veya siyah gibi bir renkte olur ve titanyum gibi çok dayanıklı bir malzemeden yapılır. Basit yüzükler fazla dikkat çekmez, ancak çok klasiktir ve neredeyse herhangi bir kıyafetle takılabilir.

2-Büyük Yüzükler
Bu yüzükler biraz büyük ve dikkat çekicidirler. Büyük yüzükler karmaşık tasarımlara sahiptir ve çok şıklardır. Bu kalın yüzükler, tasarımı olmayan herhangi bir kıyafetle kolayca eşleştirilebilir diğer sade yüzüklerin aksine daha alımlı ve tarz bir görünüm katar.

3-Desenli Yüzükler

Tasarımlı yüzükler en çok çekici olanlarıdır. Bu tarz yüzükler takanın kişiliğini daha fazla gösterir. Erkekler için en çok kullanılan yüzük tasarımlarından bazıları zincir, kuru kafa veya sembol motifleri barındıranlardır. Kişinin karakterine bağlı olarak daha karmaşık tasarımlara sahip olabilirler.

4-Mühür Yüzükleri
Erkekler mühür yüzüklerine bayılır Mühür yüzükleri üzerinde bir tür işaret veya sembol olmalıdır. Genellikle, bu bir arma kulüp veya sembol motifi olabilir. Ancak sizi kendi tasarımınızı yada sevdiğiniz bir tasarımı kullanmakta alıkoyan hiç bir şey yoktur. Beğendiğiniz bir sembolü takıp benimseyebilirsiniz.

 

5-Küçük Parmak Yüzükleri
Bu yüzükler, her iki elin en küçük parmağına takılan yüzüklerdir. Büyük bir sembol yada taşlı bir yüzük olabilir eskiden çok moda olmayan bu tarz yüzükler günümüzde çok trendler. Bu küçük parmak yüzükleri altından gümüşe hatta plastiğe ve deri gibi herhangi bir malzemeden yapılabilir ama genellikle tek kullanılabilir.

6-Siyah-Gümüş Plaka Yüzükler
Modern aksesuarın büyüleyici yanını ortaya çıkaran bu yüzükler görünüşünüzü başka bir seviyeye çıkarmanın en iyi yoludur. Siyah veya gümüş rengi bu tasarımlar çekiciliğinizi artıracaktır. En iyi şekilde sadeliğin bir resmi olan bu modaya uygun yüzük, «daha az daha fazladır» konseptinin mükemmel bir kanıtıdır.

 

7- Kuru kafa Yüzük
Eğer karanlık tarafa eğiliminiz varsa, bu tarz yüzükler kişiliğinizi yakalamak için çok ideal bir seçimdir. Boho’nun cazibesi, herkesi büyüleyecek bir ifade takınmanızı sağlıyor. Kuru kafa yüzükleri yıllardan beri rockçılar ve gothikler tarafından tercih edilse de günümüzde herkes tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor.

8-Kartal Yüzük
Bu havalı yüzük adeta bir kartal gibi parmağınızda şekilleniyor. Bu görkemli yaratık parmağınıza sıkıca oturacak ve en sevdiğiniz güçlü bir kuşu hatırlatacaktır. İster futbol takımı sembolü olarak takın ister sevdiğiniz bir sembol olarak iki türlüde şık ve göz alıcı duracaktır.

Bazen uygun fiyatlı ve stilinize uyacak yüzükler bulmak zor olabilir. Bu yüzden size yardımcı olabilmek adına bir kaç link paylaştım erkeklerin en çok tercih ettikleri yüzüklerden bir kaç modeli anlatmaya çalıştım daha fazlası için online alışveriş sitemiz www.newobsessions.com a bir göz atabilirsiniz.

 • Reply
  Uğur Redince
  2 Şubat 2020 at 00:23

  Yüzüklerin nerdeyse hepsinden aldım, Newobsessions markası kaliteli bir marka.

 • Reply
  Selim
  2 Şubat 2020 at 00:24

  Erkek yüzükleri piyassda çok bulunmuyor hep aynı modeller, tebrik ediyorum. Güzel modelleriniz var

Yorumunuzu Yazın