Ev Dekorasyon Genel

Flash Tattoo ile dekorasyon trendleri

6 Mayıs 2015

Her geçen gün yeni bir tasarım, yeni bir yaratıcılıkla buluşuyoruz. Malzeme türleri değişip, internet ortamında paylaşımlar arttıkça bizler yepyeni DIY ürünler meydana getiriyoruz. Flash Tattoo kullanarak yaptıklarımız ise bu mecrada yeni bir soluk oldu. Her geçen gün mail ortamında ve sosyal medyada bize ürünle ilgili sorular soran siz takipöilerimiz çok sevinerek aldıkalrı cevaplarla yepyeni ürünler üretiyorlar.

Evet Flash Tattoo her türlü malzemenin üzerine uygulanabiliyor. Metaller, cam, deri, kumaş, cilt, tahta, plastik her türlü yüzeyde mükemmel sonuç veriyor. Bunun için ürününüzün kaliteli olması ve kalıcılığının yüksek olması gerek ki harcadığınız emekle ortaya çıkan güzellerin ömrü uzun olsun. Sizlere kendi yaptıklarımızdan paylaşımlar sunuyoruz.

En çok beğenilen uygulamalarımız cam üzerine flash tattoo ile desenler yapmak. Düz bir cam kadeh flash tattoo ile bezenince ortaya harikalar çıkıyor. Yılbaşı sofraları, partiler, düğünler, davetler için organizasyon detaylarınız flash tattoo ile tamamlayın ortaya çıkanlara inanamayacaksınız.

Varan 1: Flash Tattoo ile masa dekorasyonu ve Kendin Yap Cam bardaklar

Flash tattoo ile masalarınıza ışıltı getirin

Flash tattoo ile masalarınıza ışıltı getirin

Flash tattoo ile cam kadeh süsleme DIY (1)

Flash tattoo ile masa dekorasyon önerileri

Flash tattoo ile masa dekorasyon önerileri

Flash Tattoo ile cam dekorasyon boyama süsleme (3)

Flash Tattoo ile cam dekorasyon boyama süsleme (1)

Flash Tattoo Altın dövmeler ile kendi bardağını kendin yap

Flash Tattoo Altın dövmeler ile kendi bardağını kendin yap

 

    Yorumunuzu Yazın