Moda Saç Aksesuarları

Fular Toka Trendi

14 Eylül 2019

Sosyal medyada Instagram’ın her yerinde facebook’ta çeşit çeşit saç tokalarını gördük. Hepsinin çekiciliklerine ve kombinlerin güzelliklerine tanık olduk. Fakat Son zamanlarda en çok beğendiğim favorim arasına girenlerden biri fular tokalardı. Bu tokalar saçınıza stil kazandırmak için harika bir yöntem.Son senelerde 90’ların saç tokalarının yeniden trend oluşu hakkında bir çok bilgiye sahip olduk. Fular tokalarda onlardan biriydi. Eskiden saçlarını bol aşağıdan bir at kuyruğu yapıp fuları düğüm atar ve dışarı çıkardık. Şimdi tasarımcılar bu yeni trende biraz daha pratiklik ekleyip lastik tokaya fular bağlamışlar. Ben çok beğendim . Her türlü kıyafetle takılabiliyor ve kıyafetlere mistik bir şıklık katıyor. Renk ve desen çeşitliliğinin bol olması beni en çok sevindiren özelliklerinden biri.Pratik olanı kullanmak istemiyorsak bile biz kadınlar bu ipeksi , baskılı ve renkli aksesuarların içini dışını çok iyi biliriz. At kuyruğuna takabilir , saçımızı açık bırakıp üst kısma saç bandı gibi takarken geri kalan kısmını omuzlarımıza düşürebiliriz , fiyonk yapabilir veya bir örgü ucuna takabiliriz. Tokalarımı her ne kadar sevsemde , saçımdaki bir fular günlük kıyafetimi yükseltmenin değişik bir yolu. Bir fular toka diğer saç aksesuarlarının yapamadığı sofistike görünümü size kazandırır.

Dalgali Sac Fular Toka

Tarzınızın daha akıcı ve bohem olduğunu düşünüyorsanız fular tokalar sizin için ideal bir aksesuardır. Fuların bütün gün yerinde kalmasını ve stil yapmayı çok daha kolay hale getirdiği için Newobsessions’a teşekkür ederiz.

Gevsek At Kuyrugu Fular Toka

Çiçekli fular tokalar saç stilinize yumuşak renk ve desen katarken , saten olanları at kuyruğuna renk ve incelik kazandırır. Eğer Saçınızı topuz yaparak kullanmayı tercih ediyorsanız mendil büyüklüğünde bir fular kullanmanızı tavsiye ederim.Çünkü eminim kimse uçlarının yüzüne veya gözüne girmesini istemez.Aynı zamanda benim en çok kullandığım hızlıca yapıp çıktığım bir versiyonu da yarım topuz.Bu modeli, saçların yarısı açık üst kısmı da küçük bir topuz ve üstüne de fular toka takılarak yapabilirsiniz.Ben gevşek bir örgü üzerinde duruşuna bayılıyorum.Yazın çok renkli ve desenli olanların kullanmıştım. Şimdi havaların soğumasıyla birlikte ton olarak daha pastel renkleri doğru geçiş yapacağım. Fular tokaları ben daha günlük kıyafetlerimle kullanmayı seviyorum ama siz her çeşit kıyafetinizle kullanabilirsiniz.
Tekrardan geri dönüş yapan moda trendleri söz konusu olduğunda onları hemen uygulamaya bayılıyoruz. Günlük saç rutininize ekstra görsel bir hava katmak istiyorsanız , bir kaç kolaylık ve yeni yol arıyorsanız , yukarıda birkaç resim ve örnek anlatmaya çalıştım. Saçlarınızı toplamakta profesyonel olmasanız da kendi başınıza yapabileceğiniz çok model var. Fular tokaların modasının öyle kolay geçeceğini düşünmüyorum. Daha çok uzun yıllar podyumlarda bir sürü markalara ilham vermeye devam edecek. Ayrıca bu sene fularlar sadece toka şeklinde trend değil. Fularları çantanızın sapına dolayabilirsiniz. Bileğinize takabilirsiniz yada dağınık saçınızı örtmek için kafanızın üstüne bağlayabilirsiniz. Bu kadar desen ve çeşit varken asla bir taneyle yetinemezsiniz. Benden söylemesi…

Tepeden Topuz Fular Toka

Tepeden Topuz Fular Toka

    Yorumunuzu Yazın