Dövme Modelleri Geçici Dövme

Görünce Yaptırmak İsteyeceğiniz 5 Geçici Yazı Dövmesi

22 Eylül 2019

Bir çok geçici dövme arasından hangi dövmeyi yapmak istediğinizi seçemediğiniz zaman, hayat kurtaran dövmeler yazı dövmeleridir. Bana sorarsan yazı dövmeleri yapabileceğin en iyi dövme tasarımlarındandır. Çünkü bu dövmeler kalbi, ruhu tek bir kelimeyle yakalamayı başarırlar. O anda ne hissediyorsanız, kişiliğinize bağlantılı yada özel yaşamınızda çok önemli bir anlamı olan bir yazı bulup uygulayabilirsiniz.Genellikle belirgin ve basit, aynı zamanda cesur bir ifade barındırırlar. Bazen tek yapmanız gereken, kendinizi ifade etmek için bir kelime kullanmaktır. Bir resim bin kelimeye bedel diye söylenilirken, bazen de bir resimden daha anlamlı bir şey anlatmak için bir kelime yeterdir.
Genelde yazı dövmelerini seviyorum, fakat tek kelimeli olanları daha çok tercih ediyorum. Çünkü karar verirken kendini tek kelime ile ifade etmek daha kolaydır.Yazı dövmeleri kendini kişisel bir ifadeyle markalamak, favori bir renk veya hayvan seçmek gibi bir şeydir. Seçtiğin kelimeler kişiliğine göre komik ve eğlenceli yada romantik ve karamsar olabilir. Tamamen sana kalmış. Yazılı dövmeleri kullanırken yanına bir sürü büyüklü küçüklü şekilli geçici dövmeler koyarak ifadenizi belirginleştirebilirsiniz.

Şimdi size kullanabileceğiniz 5 geçici yazı dövmesi ve onları kombinleyebileceğiniz motifli geçici dövme setlerini anlatacağım

1-Freedom

Özgürlük dövmeleri, insanların hayatının çok önemli bir bölümünü temsil ederler. Herkes özgür olmak ister , mesela kuşlar gibi özgür olalım diye bir tabir bile vardır. Özgürlük dövmesini tercih edenler ikiye ayrılır. Birincisi günlerini en iyi şekilde yaşamayı bilen , bu özgürlüğe sahip insanlar, ikincisi de hayatlarında mahsur kalmış ve özgürlüğe sahip olmak için her şeyi yapabilecek insanlardır. Resimdeki Geçici dövme setindeki Freedom dövmesini kolunuzun iç kısmına yaparak kuşlar ile kombinleyebilirsiniz.

2- Love
Siz aşk modundaysanız eğer lütfen vücudunuzun bunu ifade etmesine izin verin. Aşk dövmeleri, sevdiklerinize sevginizi göstermenin iyi bir yoludur. Sizde benim gibi “Kasım’da aşk bir başkadır”ı izlediyseniz sizde bu aşağıda resmi olan love dövmesinin neden sonbahar yapraklarıyla olduğunu çok iyi anlarsınız. Bana hemen o filmi hatırlattı ve romantik hissetmemi sağladı.

3-Just Drink / Girls Only / I Belong With Girls Only Party

Bu dövme çok fazla anlam içermese de bu dövmeyi arkadaşlarımla gece çıkarken yapmaya bayılıyoruz. Hepimiz aynı anda elimize yapıyoruz ve o gecenin modu o şekilde ilerliyor. Bir çok seçenek var hepsini değerlendirebilirsiniz.

 

 

4-Faith / Be Brave

İnan , cesur ol kelimeleri hepimizin birbirimizi motive etmek için söylediği en önemli kelimelerdir. O anda kendinizle savaşıyorsanız bu geçici dövmeler güçlü olmanızı hatırlatacak küçük ama tatlı detaylar olacaktır. Bu sette yazıların yanındaki resimler ile çok güzel kombinler yakalayabilirsiniz. Özellikle surf olanı be brave (cesur ol) ile uçurtmayı da faith (inan) ile kullanabilirsiniz.

 

5-Whats Up? / Dont Worry Be Happy
Ne zaman kendimi uçarı hissediyor isem bu dövme setini kullanıyorum. Hem çok eğlenceli hemde çok pozitif bir set. Etrafınızdakilere neşenizi göstermek için mutlaka sizde deneyin.

 

 

    Yorumunuzu Yazın