Moda

Halka Küpeler ve Kombin Önerileri

4 Eylül 2019

Yıllardır her görünüme kolaylıkla uyum sağlayabilen seçmesi çabasız ve moda konusunda her zaman trend olan halka küpeler bu sene de değişik şekil ve modeller de, trendlere ismini yazdırmayı başardı. Halka küpeler büyük bir hızla trend haline geliyor. İyi haber şu ki, onları nasıl şekillendireceğiniz konusunda çok fazla kafa yorarak takmak zorunda değilsiniz çünkü onları hemen hemen her şeyle giyebilirsiniz.

Büyük, küçük ister altın veya gümüş olsun farklı kıyafetler ve saç stilleriyle rahatlıkla eşleştirebilirsiniz. Onlarla ilgili en iyi şey onları rahat ve resmi kıyafetlerle giyebilmenizdir. Bir kot ceketi ile çok sert görünmekle birlikte aynı zamanda kokteyl kıyafetiyle de çok şık görünebilirler.

Kısa dalgalı saçlar ile çarpıcı uzun at kuyruğu ile ise feminen bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ayrıca spor kıyafeti ile bile halka takabilirsiniz ve yine de harika görüneceklerdir. Halka küpeler, en eski mücevher türlerinden biridir, neredeyse insanlık tarihi boyunca kullanılıyordu. Hem kadınlar hem de erkekler Antik Roma, Yunanistan ve hatta Eski Sümer zamanından beri vücutlarına mücevher takıyorlar.

Halka küpeler çağlar boyunca sayısız kültürde önemli bir sembol olmuştur. Geçen zamanlardan bu yana değişik olarak Bu sene halka küpelerin evrimleşmesine şahit olacağız halkalar şeffaflaşacak kare yada daha kalın olacak ben dahil hepimiz halka küpe alışverişinde bu sene sanırım çok abartacağız.

Çoğu Hollywood yıldızı şuanda bu trende ayak uydurma yarışına girdiler. En son Gigi Hadid‘in kullandığı şeffaf halka Jennifer Lopez’in kullandığı kalın altın halka küpeler hepimize moda konusunda ilham verdi. Ben şahsen halka küpeleri kombinlemeye bayılıyorum, genelde sade olanlarını tercih etsem de tek kulağımda birden fazla yada büyüklü küçüklü kullanmaya bayılıyorum. 17 – 18 yaşlarında olduğum zamanlarda renkli plastik olanları vardı ve o zamanları hatırlıyorum da herkes saçlarını tepeden ya toplamış yada at kuyruğu yapmış, kulağına yeşil ya pembe halka küpe takmış bir şekilde yaz gecelerinde boy gösterirdi. Nedense benim aklıma halka küpe deyince Grease filminde baş rolde oynayan Olivia Newton‘un kısa dalga saçlarıyla taktığı aklıma geliyor, hafızalara kazınan ne kadar güzel bir görüntü idi.
Elmaslar bir kızın en iyi arkadaşı olabilir, ancak takı söz konusu olduğunda, herkesin kendi kişisel tercihi vardır. Bununla birlikte, üzerinde anlaşabileceğimiz bir şey varsa, hiçbir kıyafetin onsuz tam olarak tamamlanamayacağıdır. Ne de olsa, son tasarımcı Yves Saint Laurent‘in bir keresinde söylediği gibi, “Aksesuarlar, benim görüşüme göre bütün görünüşü bir araya getirip benzersiz yapan şeydir.”.

Çoğu marka şuan da halka küpeleri değişik bir boyuta taşımayı başardı ve sanırım bu sene hiç birimiz halka küpelerden ellerimizi çekemeyeceğiz. Küpe koleksiyonunuzda zaten bir çift (veya iki veya üç) basit, şık halkaya sahip olabilirsiniz, ancak işleri bir adım öteye götürmeyi deneyin ve değişik kombinlerle kıyafetinizi takılarınızla tamamlayın.

En güzel halka küpe kombinleri için bizleri takipte kalın.

New Obsessions Halka Küpe Modelleri

Eileen Halka Küpe Satın Almak İçin Tıklayınız

Resin Akrilik Halka Küpe

Resin Akrilik Halka Küpe

Resin Halka Küpe Satın Almak İçin Tıklayınız

Gümüş Küçük Halka Küpe

Gümüş Küçük Halka Küpe

Bagel Gümüş Halka Küpe İçin Tıklayınız

Akrilik Halka Küpe

Akrilik Halka Küpe

Resin Akrilik Halka Küpe Satın Almak İçin Tıklayınız

Away Halka Küpe Satın Almak İçin Tıklayınız

Gri Halo Halka Küpe Satın Almak İçin Tıklayınız

Gri Midi Halka Küpe Satın Almak İçin Tıklayınız

Jamie Halka Küpe Satın Almak İçin Tıklayınız

Sarı Cam Boncuklu Halka Küpe

Sarı Cam Boncuklu Halka Küpe

Minnoş Halka Küpe Satın Almak İçin Tıklayınız

İncili Halka Küpe Satın Almak İçin Tıklayınız

Elipstar Yıldızlı Halka Küpe Satın Almak İçin Tıklayınız

Rose Halo Altın Halka Küpe Satın Almak İçin Tıklayınız

Hoop Gümüş Halka Küpe Satın Almak İçin Tıklayınız

Sarı Midi Halo Küpe

Sarı Midi Halo Küpe

Sarı Midi Halo Küpe Satın Almak İçin Tıklayınız

Rose Midi Halo Küpe

Rose Midi Halo Küpe

Rose Midi Halo Küpe Satın Almak İçin Tıklayınız

Choice Altın Halka Küpe Modelini Satın Almak İçin Tıklayınız

Choice Rose Altın Halka Küpe Modelini Satın Almak İçin Tıklayınız

    Yorumunuzu Yazın