Geçici Dövme

Görünce Mutlaka Yaptırmak İsteyeceğiniz Muhteşem 10 Botanik Dövmesi

26 Haziran 2019

Soğuk havalar geride kaldı ve gardıroplar artık yeni sezon ürünlerle doldurulmaya başlandı. Tarzınıza uygun kıyafetler için mağaza mağaza gezer oldunuz. Ve ayna karşısına geçtiniz… Küpeler tamam, kolye tamam, yüzük o da tamam, kıyafet o zaten tamam ama bir şeyler eksik, acaba ne eksik… ne eksik… tamam buldum dövme!!! ama nasıl bir model dövme yaptırsak ki ???

İlhama ihtiyaç duyan stil sahibi kadın

İlhama ihtiyaç duyan stil sahibi kadın

Durun durun, bu kadar düşünmeye gerek yok, Newobsessions sizin için vücudunuz da çiçek açtıracak birbirinden güzel botanik dövmelerini listeledi.

Görünce mutlaka yaptırmalıyım diyeceğiniz bu dövmeler ile bu yaz sezonunda tüm gözler sizin üzerinizde olacak… Hiç vakit kaybetmeden başlıyoruz…

#1 Riosa Vücut Dövmesi

Çiçekli botanik geçici dövme

Çiçekli botanik geçici dövme

Riosa geçici dövme ile resimde ki gibi muhteşem görünmek sadece saniyelerinizi alacak.Büyük boyutlu çiçek dövmesi ile yürüdüğünüz yollar da bahar rüzgarı esecek… Riosa geçici dövmesi için tıklayınız.

#2  Lotustic Geçici Dövme

Renkli çiçek dövmesi

Renkli çiçek dövmesi

Renkli çiçeklerden hoşlanıyorsanız lotustic çiçek dövmesi tam size göre… İster bileğinize, ister göğsünüze, isterseniz sırtınıza uygulayabileceğiniz muhteşem çiçek dövmesi ile tüm gözler size dönecek… Lotustic geçici dövmesi için tıklayınız.

#3 Nerve Geçici Dövme

Rengarenk çiçek dövmesi

Rengarenk çiçek dövmesi

Ruhunuz rengarenk, kıyafetleriniz de rengarenk peki neden dövmeleriniz de rengarenk olmasın… Nerve geçici dövme modeli sayesinde elleriniz de resmen bahar açacak. Rengarenk çiçek dövmeleri ile ellerinize bakan herkesin içi açılacak… Nerve geçici dövmesi için tıklayınız.

#4 Red Flowers Geçici Dövme

Kırmızı çiçekli kol dövmesi

Kırmızı çiçekli kol dövmesi

Kırmızı renk çiçeklerden hoşlanıyorsanız red flowers geçici dövme tam sizlik. Kolunuza, belinize, sırtınıza yapmak için sabırsızlanacağınız kırmızı ve yeşil renklerden oluşan harika çiçek dövmesini çok seveceksiniz… Red flowers geçici dövmesi için tıklayınız.

#5 Live Free Geçici Dövme

Büyük boyutlu çiçek dövmesi

Büyük boyutlu çiçek dövmesi

Bir bakanın bir daha bakacağı ve resimde ki gibi omzunuzu tamamen dolduracak bu muhteşem botanik dövmesi ile keyfinize diyecek yok… Live free geçici dövmesi için tıklayınız.

#6 Ginko Geçici Dövme

Minimal botanik dövmesi

Minimal botanik dövmesi

Zarif çiçek dövmesi modellerinden hoşlanıyorsanız ginko geçici dövme modeli tam sizlik, paket içerisinde yer alan zarif, ince dalları olan çiçek dövmesi ile küçük sürprizler yapabilirsiniz… Ginko geçici dövmesi için tıklayınız.

#7 Kapo Geçici Dövme

Kaplan ve Ağaç Botanik Dövmesi

Kaplan ve Ağaç Botanik Dövmesi

Hem botanik dövmesi olsun hem de karakterimi yansıtsın diyorsanız kapo geçici dövme tam sizlik. Kaplan gibi güçlü, yırtıcı ve zor bir karakteriniz var ise kapo dövme modeli ile, hem çevrenize mesaj verebilir hem de iç dünyanız da ne kadar zarif olduğunuzu kırmızı beneklerle süslü ağaç ile sembolize edebilirsiniz. Kapo geçici dövmesi için tıklayınız.

#8 Love Hurts Geçici Dövme

Gül Dövmesi

Gül Dövmesi

Bakanın yüzünde güller açtıracak olan love hurts geçici dövme ile omzunuz da güller açacak. Paket içerisinde yer alan birbirinden güzel çiçek dövme modelleri ile istediğiniz yer de güller açtıracaksınız. Love hurts geçici dövmesi için tıklayınız.

#9 Hug Me Geçici Dövme

Minimal Botanik Dövme Modeli

Minimal Botanik Dövme Modeli

Minimal ve ince dalları olan çiçek dövmelerinden hoşlanıyorsanız Hug me geçici dövme paketi tam size göre. Pakette yer alan birbirinden zarif ve ince botanik dövme modelleri ile vücudunuz da bahar kokuları esecek. Hug me geçici dövmesi için tıklayınız.

#10 Epping Geçici Dövme

Botanik Dövme Modeli Paketi

Botanik Dövme Modeli Paketi

Ben doğa kadınıyım diyorsanız epping geçici dövme paketi tam size göre. İçerisinde yer alan botanik dövme modelleri ve minimal kuş, kelebek ve sembollerle pastoral hayatı vücudunuzda sergileyebilirsiniz. Epping geçici dövmesi için tıklayınız.

Yazımızı okurken bile içiniz de bahar rüzgarı estiren bu dövme modelleri ile vücudunuz çiçek açacak, yazın ve tatilin keyfi doyasıya çıkacak.

 

    Yorumunuzu Yazın