Moda Saç Aksesuarları

Klipsli Toka Trendini Sizde Yakalayın

8 Eylül 2019

Sosyal medyada insanları izlemeyi onların neler giyip taktığını takip ediyorsanız eğer hemen hemen herkesin taşlı parlak saç tokası taktığını fark etmiş olabilirsiniz. Klipsli ve taşlı olan tokaları daha önceleri büyükannenizin mücevher kutusunda bulabileceğiniz bir şey olduğunu düşünebilirsiniz fakat birçok vintage ürünün moda olduğu gibi onlarda günlük yaşamımıza uyarlanıp geri döndüler. Bir çok Hollywood starı gibi yapın ve hepsini tek seferde takın ister kendi mottonuzu anlatacak “whatever” yada “forever” gibi yazılar yazsın ister üstünde sevdiğiniz bir canlı parlak taşlı kelebek veya parlak taşlı yusufcuk barındırsın bunların hepsi 2019 trendlerinde geçer not alıyor. Saçınızı topuz yapıp yanlarına takabilirsiniz yada açık bırakıp perçemlerinizi tutturabilirsiniz . Taşlı tokalar bu sezon kilit öneme sahip hem rahatlar hemde hesaplı bana sorarsanız her türlü kıyafete uyum sağlayabiliyorlar.

Taşlı klipsli tokalar 90’lı yıllarda moda dünyasında büyük bir iz bıraktı ve o ışıltı şimdi günümüzde hemen hemen her vitrinde ve her saçta yerini aldı. Birden fazlasını takmanın bu sezon görünüşünüzü tamamlamanın mükemmel bir yolu olduğunu söyleyebiliriz. Belki de klipsli tokaların geri dönüşüyle ilgili sevdiğim şey her zamankinden daha iyi güçlü ve çeşitli şekilde geri dönmesidir. Tüm dünyadaki güzellik markaları da 2019 moda gelişimine göre 90’lardan ilham alan kendi benzersiz saç tokalarını yaratarak trende atlamayı başardı. Taşlı tokalar denemeniz için farklı saç stilleriyle yaratıcı olmanızı sağlar. Kombinleri yapmak tamamen sizin yaratıcılığınıza bağlı.Minimal görünümü seviyorsanız sakın endişelenmeyin klipsli toka trendini tamamen spor yapabilirsiniz. Bunun yolu ise birini aşağı birini yukarı takıp bunu da doğal bir makyajla bütünlerseniz  minimalist bir şıklık yaratabilirsiniz. Eğer saçınızla öne çıkmaya çalışıp daha cesur bir görünüm elde etmek istiyorsanız daha büyük klipsi tokaları takabilirsiniz. Bu gözünüze çok cesur yada kalın görünürse büyük klipsin etkisini dalgalı saçlarınız arasına gizleyip yumuşatabilirsiniz. Saçınızdaki dalgalar klipsin büyüklüğünü gizlemeye yarayan doku ve hacmi yaratacaklardır.En son olarak tamamen farklı bir görüntü için newobsessions’dan aldığınız birden fazla klipsli tokayı takın ve saçınız boyunca sırayla takın her ne kadar değişik ve karmaşık bir görüntü yaratacak olsada birazcık punk olmakta zarar yok.

 

Şahsen ben bütün modelleri seviyorum hem kendim takıyorum hemde kızımın saçlarına değişik modeller yapıp okula gönderiyorum . Özellik yazılı olanlardan kendime yakın hissettiğim olanı seçip saçıma taktığım zaman insanlara karakterimi gösteriyormuş gibi hissediyorum bir nevi dövme gibi. ışıltı her kadının içinin yansımasıdır. Her ne kadar sade biri gibi hissetsende en ufak taktığın ışıltı seni güzel hissettirir. Biz kadınlar böyleyiz.Sizde ışıltınızı yakalayın.

    Yorumunuzu Yazın