Genel Saç Aksesuarları

Kombin Önerisi: Yıldızlı Tokalar

20 Haziran 2019

Sezonun en gözde modellerinden yıldızlı toka

Sezonun en trend aksesuarının toka olduğunu söylemiştik. Bunu sırf biz değil tüm moda otoriteleri söylüyor. Bu yıl yapılan Milano Fashion week, New York fashion week, Paris Fashion week gibi bir çok moda ikonlarının buluşma tarihlerinde bunu hem sokak stillerinde hem de catwalk ‘ta sık sık gördük.
Hatta bu moda öylesine abartıldı ki uzun saçlı sosyal medya fenomenleri saçlarına onalrca klipsli toka, incili toka, taşlı tokayı bir arada taktı. Bu şu demekti “bu yıl tartışmasız en moda şey toka”.
Peki hangi tokaları takmalı? hangilerini kombinlerimize katmalıyız?
Mesela Hülya Avşar mandalları, plastik mandal tokalar veya güllü çiçekli lastikli tokalar da bu modaya dahil mi?
Hayır, hayır, hayır..
Bu sezonun trend toka modelleri arasında asla çiçekli tokalar yok.
İncili tokalar, istiridyeli tokalar, midye kabuklu tokalar, metal tokalar, sloganlı tokalar var evet ama allı güllü, çiçekli tokalar yok.
Size bugünün kombin önerisini bu tokalardan en favori olan bir tanesiyle vermek istedik.
Tarzıyla beğeni toplayan @pukfashion Newobsessions yıldızlı tokayı gayet günlük bir kıyafetinde kombinlemiş. Siz de geometrik tokaları veya taşlı tokaları “ne o düğüne mi gidiyorsun? Taşlı tokalar falan?” demeden günlük kıyafetlerinizle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.
Tokaları kombinlerken dikkat etmeniz gereken tek husus ise sade saç modelleri kullanmanız. Yoksa kuş yuvası topuzu yapılmış bir saça son trend yıldız toka emin olun abes kaçacaktır. Bizden söylemesi @pukfashion ‘dan göstermesi.
Birbirinden farklı toka modellerini görüp arasından tarzınıza uygun olanı seçmek isterseniz newobsessions.com’u ziyaret etmeyi unutmayın. Stil önerileri için @neobsessions instagram hesabını takip edebilirsiniz.

    Yorumunuzu Yazın