Genel

New Obsessions Blog’tan Herkese Merhaba

24 Mart 2015

Newobsessions.com‘un tüm takipçilerine merhaba,

Bizleri online alışveriş sitemiz üzerinden, pazar yerlerindeki mağazalarımızdan, sosyal medyalarda ki hesaplarımızdan oldukça iyi tanıyorsunuz. Hızlı gönderim, müşteri ilişkileri desteği ve muhteşem fiyatlarımızla çok kısa bir süre içinde en sevdiğiniz markalar arasına girdik.

Biz de bu sevgiye karşılık olarak işi bir adım daha öteye götürmeye karar verdik ve sitemizin blog bölümünü aktif ettik. İlerleyen yazılarımızda Dünya’da ki en son trendleri, modanın kalbinde olup bitenleri, ürünlerimiz hakkında ekstra bilgileri, stil sahibi olmanın kuralları, takı ve aksesuar dünyasının tüm gizemini burada paylaşıyor olacağız. Ve tabi ki de flash tattoos yani geçici dövmelerin binbir türlüsünü sizlere hem tanıtacak hem de satın almanız için satışa sunacağız.

Ve tabi değerli takipçilerimiz için de bol bol sürprizlerin olacağı, indirim kuponları, hediye çekleri kazanabilecekleri eğlenceli aktivitelerimiz olacaktır.

Newobsessions.com olarak sizlerle büyüdük ve sizlerle büyümeye devam edeceğiz, ilk günkü heyecanımızla sizlerin beğenisine sunmak için en güzel ürünleri, en özel tasarımlar yapmak için durmak bilmeden çalışacağız, bizlerin bu yolculuğunda yalnız bırakmayan o kocaman ailemize sonsuz teşekkürler…

İlk yazımız olması sebebiyle sözü fazla uzatmak istemiyoruz ve tüm takipçilerimize bizleri buradan da takip etmelerini istiyor ve en güzel günlerin sizin olmasını diliyoruz…

Newobsessions.com sosyal medya hesapları;

Instagram: @neobsessions

Facebook: @newobsessionscom

Youtube: @newobsessionscom

Pinterest: @newobsessionscom

    Yorumunuzu Yazın