Genel Güncel

Öğretmenler Günü İçin Hediye Fikirleri

11 Kasım 2019

Öğretmenler günü yaklaşırken, çocuğunuz veya kendi öğretmeninizi mutlu etmek, teşekkür etmek yada yüzünü gülümsetmek için, ona özel anlamlı hediyeler seçebilirsiniz. Öğretmeninizin zevkine göre kişisel bir hediye seçerek yaratıcı olmak onların bu işi nasıl sabırla ve işe bağlılıklarıyla yaptıklarını taktir etmek en güzel histir.
Eğitim bir kişinin bakış açısını geliştiren yaşamdaki temek ihtiyaçların en önemlisidir. Eğitim olmadan verimli bir zihin yetişemez. Verimli bir zihin bir ulusun gelişimi için en önemli unsurdur. Öğretmenler ise bunun gerçekleştirmesini sağlayan ve kendinden ödün veren kişilerdir. Bir öğretmenden ders kitaplarının içindekilerden daha fazlasını öğrenirsiniz. Anne, babadan sonra bir çocuğun hayatındaki en önemli rolü oynar. Zayıf bir öğrenciye ilham verir, zeki olanın aklını cilalar , cahillere sevgi ve sabırla ders verir. Bu nedenle ülkemizde her 24 kasımda öğretmenler günü kutlanır ve bütün öğretmenler takdir edilir.
Bu özel günde öğretmeninizi mutlu etmek istiyorsanız eğer bazı benzersiz hediye fikirleri arıyorsanız, aşağıda size en iyi hediye fikirlerinden bazılarını paylaşacağım.

1-Kitap Kutuları

Öğretmenler kitap okumayı ve kitap okuma kültürünü öğrencilere aktarmayı hayatlarının felsefesi olarak benimsemişlerdir. O yüzden bu dekoratif kitap kutuları hem kitaplarını saklayarak hemde evlerinde modern bir görünüm yaratması için mükemmel bir seçim olacaktır. Eminim bayılacaklar ve en sevdikleri ve okudukları kitapları bunların içinde barındıracak ve salonun baş köşesine koyacaklardır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2-Fiyonk Tokalar

Öğretmenlik mesleğinde her zaman şık ve zarif bir görünümde olmaları gerektiğini hepimiz biliyoruz. Kıyafetlerini bu fiyonk tokalarla rahatlıkla kombinleyebilir ve o zarif ve okul görünümünü rahatlıkla yansıtabilirler. O yüzden bu tatlı fiyonk detaylı tokalar yüzlerini gülümsetecek ve vazgeçemeyecekleri bir aksesuar haline gelecektir.

 

3-Bitkiler

Siz sadece bir tohumdunuz ve öğretmeniniz düzenli olarak bilgiyi su, gübre ve güneş ışığı gibi size sağladı. Ve bugüne gelişmiş ve büyümüş bir çiçek oldunuz. O yüzden öğretmeninize bir çiçek ile sevginizi ve minnettarlığınızı gösterebilirsiniz.

bitkiler

bitkiler

4- İnci Detaylı Kolye Ve Küpeler

İnci küpeler zerafetin anahtarıdır. Her türlü ciddi bir görünüme uyum sağlayabilirler. Bu tarz küpe ve kolyeler öğretmeninize çok yakışacak ve çok beğeneceklerdir. Çünkü bu aksesuarları rahatlıkla her kıyafetiyle kombinleyebilirler.

5-Kişiselleştirilmiş Kalem

Bir öğretmen nadiren kalem olmadan görülür. Bu yıl öğretmenine üstüne ismini yazdırdığınız güzel bir kutuda kalem hediye edin. Öğretmeniniz bu kalemi her çıkardığında, yüzünde geniş ve parlak bir gülümseme belirsin.

Kisisellestirilmis Kalem

Kisisellestirilmis Kalem

6-Tasarım Mumlar

Bir mum ışığın sembolüdür. Eğer öğretmenin olmasaydı, sadece karanlık olurdu. Tıpkı bir mumun karanlıktan sizi kurtarması gibi, öğretmeninizde içinize bir umut, güven ve tutku ışığı getirir. Bu nedenle tasarım bir mum öğretmeninizin sizin yaşamınızdaki benzersiz rolünü temsil eder.

Mum

Mum

Sadece teşekkür ederim demek, öğretmeninize olan saygınızı ve minnettarlığınızı ifade etmek için yeterli olmaz. Çünkü öğretmenler sizleri daha iyi yarınlara hazırlamak için ekstra çabalar sarf ediyor ve sabırla eğitim veriyorlar. Bu nedenle, Öğretmenler günü için bu büyüleyici hediye fikirlerine bir göz atmanız ve öğretmeniniz için teşekkür ederim sözünü unutulmaz kılmanız gerekir.

    Yorumunuzu Yazın