Genel

Simly Saç Pulu Newobsessions.com da

30 Kasım 2015

Simly Metalik Saç stickerı veya Simly Saç Pulu

Simly Saç Pulu Saç Sticker mini

Flash Tattoos gibi Dünya’yı kasıp kavuracak trendleri Türkiye’ye getiren newobsessions markası yepyeni bir ürünle moda dünyasının kapısını çalıyor.

Bu küçük, parıltılı aksesuarlar altın, roze ve gümüş renklerde; yıldız, kare, yuvarlak, kap formalarında ve her renk kristal şeklinde piyasaya sürülüyor. Newobsessions markası adına “Simly” verdikleri bu ürünü Ekim ayında çıkartmışlar ve şimdiden bir çılgınlık olma yoluna girmiş görünüyor. Adıyla da görüntüsüyle de çok şeker olan bu ürünü hepiniz çok seveceksiniz.

newobsessions-simly metalik geçici saç dövmesi (35) newobsessions-simly metalik geçici saç dövmesi (28) newobsessions-simly metalik geçici saç dövmesi (21) newobsessions-simly metalik geçici saç dövmesi (22) i (1)

Simly Saç pulu, her saç modelinde uygulanabilir. Dağınık bir topuzda, örgüde, düz ve dalgalı saçta.

Simly Saç pulu, her saç modelinde uygulanabilir. Dağınık bir topuzda, örgüde, düz ve dalgalı saçta.

Her ne kadar Hollywood ünlüleri ürünle çoktan tanışsalar da Türk Celebrity’ler şu an için ürünü kullanmadı.

newobsessions-simly metalik saç dövmesi (7)

2014 yılının kış aylarında başlayan “saç aksesuarları” çılgınlığı; saç tüyleri, alınlık, saç zincirleri, saç ipleri,saç bantları,  rastalar derken saç pırlantası, saç taşı, saç dövmesi ve saç stickerı boyutuna ulaştı.

newobsessions-simly metalik geçici saç dövmesi (58)

Kadın tarzının en belirleyici unsuru olan saçlar bir kıyafetin tamamlayıcısı olmanın yanında Kadında en göze çarpan bölgelerden biri. Bu yüzden saç rengi, saç modeli, kesimi bir kadının en çok dikkat ettiği konuların başında geliyor. İyi bir salonda, iyi malzemeler kullanılarak, usta ellerden çıkmış bir kesim, boya veya röfle çalışması Kadının tamamen görünümünü değiştiriyor. Bunun yanında kullanılan aksesuarlar da özel geceler, günlerde bu tarzın bir tamamlayıcısı oluyor.

Simly Saç Pulu uygulaması Çok kolay

Simly Saç Pulu uygulaması Çok kolay

Özellikle davet, açılış, balo, düğün, doğum günü, yılbaşı partileri, sevgililer günü yemeği veya diğer özel günlerde kullandığınız simler, pullar ve ışıltılı aksesuarların tahtına göz diken SİMLY şimdiden bütün seçkin kuaförlerde yerini aldı.

Simly Saç Pulu ile en şık kıyafetlerinizi kombinleyin

Simly Saç Pulu ile en şık kıyafetlerinizi kombinleyin

newobsessions-simly metalik geçici saç dövmesi (67)

Ürünün en güzel özelliği evde tek başınıza 2 dk içinde uygulayabiliyor olmanız. Dağınık bir topuzda, salaş bir örgüde kullanabileceğiniz Sİmly saç stickerı aynı zamanda kuaförlerde usta ellerde harika sonuçlar çıkartıyor.

i (1)

Simly Saç Stickerları bu yılın en çok konuşulacak aksesuarı olmaya aday. Ürün şu an Türkiye’de bütün modelleri ve exclusive modelleri ile sadece newobsessions.com sitesinde. Basic modelleri ise Gratis mağazalarında satışa sunulmuş. Ürünü denemek isterseniz bir tıklayın yeter, ya da kuaförlerinizden sorunuz.

Newobsessions Simly Saç pulu nasıl uygulanıyor merak edeneler?

newobsessions simly saç stickerınewobsessions-simly metalik geçici saç dövmesi (1)

Youtube kanalımızdan izleyebilirler. 2 dakikada saçlarınızı ışıldatın

 

    Yorumunuzu Yazın