Moda

Sloganlı Tokalar ile Saçlar Konuşuyor!

11 Şubat 2019

Peşi sıra gelen Fashion week organizasyonları ve Celebritylerin sosyal medya paylaşımları ile son aylarda sıkça Sloganlı Tokaları görür olduk. Newobsessions tarafından 2018 yazında piyasaya sürülen sloganlı metal tokalardan sonra şimdi de çıkarttıkları sloganlı taşlı yan tokalar ile “saçlar artık konuşuyor”.

Söylemek istediklerini veya hayata bakış açılarını saçlarına taşıyan ünlüler son günlerin en çok çekilen sokak stili fotoğraflarının konusu oldular.

Gigi Hadid’in “Babe” yazılı tokası çok konuşulurken, Selena Gomez’in kendi güzelliğine ironik yaklaşımı ile taktığı “Ugly” tokası, yine Jenny Ortega’nın “Glam” tokası ve sokak tarzının influencerlarının paylaşımları 2019 yılının Newobsessions Sloganlı Toka yılı olacağını müjdeledi.

Tabii akım hemen Türkiye’ye de ulaştı. Ünlü şarkıcı, model ve influencerların peşi sıra sosyal medya “Saçlarından konuşan” kızlar mecrası oluverdi. Değişik slogan taşlı tokaların adresi tabii ki newobsessions.com oldu.

Siz de arkadaşınıza bir #challange atmak isterseniz. Yeni moda challange #sacimderki 🙂

 

New York Fashion Week sokak stilinden görüntüler (Kaynak Getty images)

19. Latin Grammy Ödül Töreninde Jenna Ortega

www.newobsessions.com da Happy yazılı toka, Baby yazılı toka, Glam yazılı toka, Error yazılı toka, Sorry yazılı toka, Mom yazılı tokalarının yanında kendi dilediğiniz bir sloganı da yazma şansını yakalıyorsunuz.

Selena Gomez Ugly Sloganlı Tokası ile.

Konuşan saçlar için siz de newobsessions.com’a tıklayın. Ayrıca arkadaşlarınıza doğumgünü hediyesi olarak kişiye özel toka da yaptırabilirsiniz. Arkadaşınızın adını tokaya yazdırmak için grafik@newobsessions.com ile iletişime geçiniz.

Sokak Modasında Sloganlı Tokalar

    Yorumunuzu Yazın