Genel

Yüzük Setleri – Eklem Yüzükleri Trendi

10 Eylül 2019

Yüzük setleri daha doğrusu başka bir ismiyle eklem yüzükleri takı dünyasında bir devrimdir. Uzun senelerden bu seneye kadar başka hiç bir takı parçası bizler tarafından bu kadar ilgi görmedi. Eklemler üzerinde oturan, herhangi seçtiğiniz parmağınız üzerinde birden fazla takabileceğiniz ,altın, gümüş yada bronz sıska yüzüklerin güzellikleri bizi bizden aldı.
Bu eklem yüzükleri şıklığın bir ifadesidir. Bu küçük güzellikleri giyerek hemen hemen her kıyafeti güzel gösterebilirsiniz. Sizi sıkıcılıktan ve sıradanlıktan çıkarır, günlük görünümünüze en çok ihtiyaç duyulan tarzı eklerler. Şık bir görünüm yakalamaya çalışırken abartı olmamaya dikkat edin. Yüzükler hakkındaki bir başka bir güzellik ise onları içinizden geldiği gibi kombinleyebilirsiniz farklı şekillerde giyip kişisel tarzınıza uydurabilirsiniz. Bunu yapmanın bir yolu da dokuları karıştırmaktır. Hakiki bir taş yüzüğü orta parmağınıza takarken orta parmağınızın eklem kısmına ya örgü yada sade bir halka gibi, diğer parmaklarınıza ise çoklu halkalar çeşitli modeller takarak kombinleyebilirsiniz. Eğer kendinizi daha punk hissediyorsanız sivri uçlu yüzükleri ve yarım okları kombinleyerek bu görünüme ulaşabilirsiniz. Eklem yüzüklerini şekillendirmeye başladığınızda farklı yüzük modellerini  ve  farklı ebatlardaki yüzükleri farklı şekillerde deneyeceksiniz. Şimdiden deneyip tasarlamaya başlayın kim bilir belki kendi tarzınızı bulursunuz. Ben bir çok kıyafetimle kullanıyorum gece çıkacaksam taşlı modelleri , gündüz ise daha sade siyah modelleri veya daha eğlenceli hissediyorsam renkli taşlı olanlarını çoklu bir şekilde takıyorum. Genelde dışarıdan aldığım yorumlar çok fazla beğenildiğine işaret ediyor. Nasıl kullanıldığını anlatırken farklı kombinlerin resimlerinide aklınızda bir fikir oluşsun diye yazı akışında paylaşacağım.

Eklem Yüzükleri 1

Eklem Yüzükleri 1

Belki küçük olabilirler ancak eklem yüzükleri her kıyafete daha başka bir görünüm ekler. Stilistlerin çoğu , eğer bu trendi deniyorsanız tek parmağınızda yoğunlaşın diğer parmaklarınızı sade bırakın diye öneriyor. Bu sayede hangi parmağınızın üstünde yoğunlaşırsanız bu parmağın üstünde yüzükleri daha çok beğendiğinizi anlarsınız. Bu aynı zamanda parmaklarınızda bulunan çoklu yüzüklere kolay alışmanızı sağlayacaktır.Tek parmağınızda yığınla kullandığınız bu yüzükler günlük kıyafetleriniz için harika bir tarz oluşturup bohem görünmenizi sağlayacaktır.

Eklem yüzükleri 2

Eklem yüzükleri 2

Bu harika yüzüklerin birden çok yüzükle eşleşmesi çok kolaydır.Onları giyip giymemeyi dert etmenize veya sormanıza gerek yok her zaman başı çekip cesaret edip trende ayak uydurabilirsiniz.
Bu eklem yüzüklerinin cesur renkte manikürlü tırnaklarla mükemmel gittiğini tahmin edebiliyoruz. Şöyle bir durum var ki , çoğu instagram feedinde bloggerlarımızı tırnaklarına çeşit çeşit nail art yapmış ve bu yüzükleri kombinlemiş şekilde görüyoruz. Sizde bu akıma mutlaka geçmelisiniz. Eğer ki farklı yüzükler alıp bir araya getiremiyor ve kombinliyemiyorsanız hazır olan setleri deneyebilirsiniz.Şuanda hali hazırda trend olan harf yüzükler, inciler ve sonsuzluk sembolleri gibi modelli yüzükleri bu akımla kullanmaya bayılıyorum. Kotumu altıma geçiriyorum sadece bir beyaz thsirt ile envai çeşit yüzük takıyorum bir anda görünümüm 10 dan 100 e yükseliyor. Takıların günlük yaşamımızdaki etkisi anlatılamaz. Bu etkilerin birazını size geçirip ilham verebiliyorsam ne mutlu bana.

eklem yüzükleri 3

eklem yüzükleri 3

    Yorumunuzu Yazın