Moda

Belinizi İnce Gösterecek Zincir Kemerler Şimdi Çok Moda!

6 Eylül 2019

Son zamanlarda sosyal medyada sürekli olarak gördüğüm yeni havalı bir aksesuar trendi var, Zincir kemerler! Bu zincirli kemerlerin deri ile, taşlarla ve hatta deniz kabuklarıyla süslenmiş havalı ve çok sayıda şaşırtıcı vintage tasarımları var. Trend tam olarak yeni bir trend değil aslında büyük ölçüde 90’larda canlanmaya başladı çok havalı ve punk bir tarz olduğundan tekrar devreye girmesi çokta şaşırtıcı değil.

Tarihsel olarak , Modadaki zincir kemerler ilk olarak Chanel markası tarafından popülerleştirildi. Bu kemerler pantalonunuzu dik tutmak için değil belinize takılan bir takı aksesuarı gibidir. Kulaklarımız boyunlarımız parlak takılarla süslenirken bele doğru inildikçe sıkıcı hale gelir buna en güzel çözümde zincir kemerlerdir.

Zincir kemeri nasıl giyeceğinizden emin değilseniz bu trendi denemek için bazı seçenekler var belirli kıyafetlerle eşleştirebilir farklı konumlarda takabilirsiniz. Örneğin bir kot pantalonla zincir kemer takın. Kot pantalonlar zincir olanları da dahil olmak üzere hemen hemen her tür kemerle harika görünürler. Kıvrımlarınızı göstermek için kalçalarınızın etrafına asmayı deneyin. Yüksek bel bir kotta doğal bel bölgesine düşük bel bir kotta ise kalçalarınızın etrafına takmak doğru bir tercih olur. Elbise veya etek ile kombinlemek istediğinizde ise elbisenin yada eteğin beline yakın bir yere yada kalçalarınızın çevresine yerleştirin.Mesela altın yada gümüş renkli bir zincir kemerle siyah bir elbise veya beyaz bir kot etek giyebilirsiniz. Daha şık ve elegant bir görünüm için tulumları deneyin tulumlar zincir kemerler ile birbirlerini tamamlarlar. Yalnız kemeri takarken diğer aksesuarları sade kullanmaya özen gösterin tulum kendini belli edecektir. Bunlardan tamamen farklı daha seksi bir görünüm için ise göbeği açık bir bluz düşük bir kot ile gerçek bel bölgenizde taşlı bir zincir kemer kullanırsanız kimse sizden gözlerini alamaz.

Ben şahsen moda trendlerinin bu döngüsel şeklini ve eskilerin modasının yeniden gün yüzüne çıkmasına bayılıyorum.Trendleri stilleri takip etmek eski kıyafetlerinize taze yeni bir his vermenin anahtarıdır. Bu yüzden zincir kemerlerin yeniden modaya dönmesinden dolayı heyecanlıyım. Muhtemelen bir süredir zincir kemer takmayı düşündünüz ama nasıl yapacağınızı veya ne ile kombinleyeceğinizi bilemediniz değişik formlarda nasıl takabilirsiniz kendi tarzıma göre anlatmaya çalıştım.

Tabi ki bu aksesuarı basit bir kemer olarak değilde çeşitli kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz bir takı gibi düşünün. Eskiden zincirleri bir başkaldırış simgesi olarak metalciler punklar yada gothikler kullanırdı şimdi herkes kullanıyor çekinmeyin kullanın moda zaten bir başkaldırı biçimidir. Sonuçta uzun süre daha bu kemerlerin modası devam edecek sadesini iri halkalısını altın yada gümüşünü taşlısını kullanın dolabınızdan eksik etmeyin nasılsa iki sene sonra modası geçse de 5-6 sene sonra tekrar moda olacağına eminim.

New Obsessions Zincir Kemer Modelleri

Baby Yazılı Taşlı Zincir Kemer Satın Almak İçin Tıklayınız

Sallantılı Zincir Kemer Satın Almak İçin Tıklayınız

Sexy Yazılı Taşlı Zincir Kemer Satın Almak İçin Tıklayınız

Candy Zincir Kemeri Satın Almak İçin Tıklayınız

Money Zincir Kemeri Satın Almak İçin Tıklayınız

Nasty Zincir Kemeri Satın Almak İçin Tıklayınız

Funky Halkalı Zincir Kemer Satın Almak İçin Tıklayınız

Join Madalyon Zincir Kemer Satın Almak İçin Tıklayınız

Thora Altın Zincir Kemer Satın Almak İçin Tıklayınız

Era Çoklu Zincir Kemer Satın Almak İçin Tıklayınız

Hook Zincir Kemer Satın Almak İçin Tıklayınız

West Kalın Zincir Kemer Satın Almak İçin Tıklayınız

Frosen Çoklu Zincir Kemer Satın Almak İçin Tıklayınız

Rod Halka Zincir Kemer Satın Almak İçin Tıklayınız

Thora Kalın Zincir Kemer Satın Almak İçin Tıklayınız

Alto Zincir Kemer Satın Almak İçin Tıklayınız

Prato Kargo Zincir Kemer Satın Almak İçin Tıklayınız

    Yorumunuzu Yazın